Mistrzostwa Małopolski OYAMA KARATE w Andrychowie - 9 medali jeleniogórzan

opublikowano 2012-10-27 o godzinie 09:26

Mistrzostwa Małopolski OYAMA KARATE - 9 medali jeleniogórzan!

Dnia 27.10.2012r. w Andrychowie odbyły się Mistrzostwa Małopolski Oyama Karate juniorów i seniorów. W zawodach wystartowało około 220 zawodników z 25 klubów Oyama z Polski. Organizatorem był Małopolski Klub Oyama Karate kierowany przez Sensei Jacka Kasperka 3 dan. Turniej był przeznaczony dla zawodników początkujących i średnio-zaawansowanych.

Z Jeleniogórskiego Klubu Oyama Karate (Jelenia Góra i Kamienna Góra) udział wzięła liczna, bo aż 24 osobowa ekipa składająca się z 16 zawodników (w tym 8 debiutantów), trenerów, sędziego, lekarza, ratownika medycznego i opiekunów...

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając aż 11 punktowanych miejsc, w tym: 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale oraz 2 czwarte miejsca. Złoto zdobyli: Łukasz Wiśniewski, Adaś Serek, Dutka Daniel i Fułat Jakub. Srebrne lokaty: Natalia Najjar, Magda Masiewicz i Dytko Aleksander. Brązowe miejsca: Krzyszkowski Rafał i Podgruszecki Marcel. Czwarte lokaty zajęli: Kaliciński Maciej i Piechota Szymon. Pozostali Nasi zawodnicy walczyli dzielnie ale niestety odpadli w swoich pierwszych lub 2 walkach eliminacyjnych.

Dodatkowo tytuł najlepszego zawodnika turnieju i nagrodę w postaci japońskiego zegarka otrzymał Łukasz Wiśniewski. Gratulujemy, osu!

Z ramienia klubu licencjonowanym sędzią maty i kierownikiem ekipy był Shihan Rafał Majda 5 dan, trenerami/opiekunami zawodników: Sensei Łukasz Mazur 2 dan, sempai Piotr Masiewicz 1 kyu, Beata Bukofaj 2 kyu oraz Tomasz Wąsowski 2 kyu, lekarz i ratownik medyczny - Nidal Najjar i Robert Wiśniewski, osu!

Już za 4 tygodnie, 24-25 listopada kolejne starty Naszych zawodników - tym razem 15 osobowa ekipa JKO weźmie udział w Pucharze Polski OYAMA TOP w Radomiu! A w pierwszej połowie grudniu odbędzie się wspaniały turniej dla wszystkich członków klubu: "Sprawny jak Samuraj"!

Zdjęcia na Facebooku.

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan