Łukasz Wiśniewski zdobywa wysokie 9 miejsce a trener Rafał Majda 8 miejsce w plebiscycie sportowym "Nowin Jeleniogórskich"

Łukasz Wiśniewski zdobywa wysokie 9 miejsce a trener Rafał Majda 8 miejsce w plebiscycie sportowym "Nowin Jeleniogórskich"

opublikowano 2013-01-26 o godzinie 09:53

Z przyjemnością informujemy, iż w kolejnej edycji plebiscytu sportowego Nowin Jeleniogórskich Nasz aktualny Mistrz Polski juniorów Łukasz Wiśniewski zakwalifikował się do ścisłej czołówki i zdobył ostatecznie 9 miejsce na 20 nominowanych sportowców ! Trener Rafał Majda uplasował się również wysoko na 8 miejscu na 10 trenerów. Warto zaznaczyć, iż są to wysokie pozycje zważywszy na indywidualny charakter dyscypliny Oyama Karate. W ubiegłym roku wśród 10 najlepszych sportowców znalazł się inny Nasz zawodnik - Sebastian Pawlikowski a Rafał Majda także uplasował się w 10 najlepszych trenerów. Gratulujemy! OSU!

Sprawdź na stronie NJ temat wyników plebiscytu.

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan