Dlaczego My?

Dlaczego My?

opublikowano 2013-02-23 o godzinie 13:15

1. Jesteśmy największym licencjonowanym klubem sportów walki (Oyama Karate /Kyokushin/, Kickboxing oraz Fitness funkcjonalny z elementami sportów walki) w Jeleniej Górze i okolicach.
Klub posiada licencje: Polskiego Związku Karate, Polskiego Związku Kickboxingu oraz OYAMA PFK.
Działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Szkolimy z pasją dzieci, młodzież i dorosłych. Wychowujemy i kształtujemy charaktery poprzez sport, filozofię sportów i sztuk walki oraz szeroko pojętą kulturę fizyczną.
Słowo OYAMA znaczy "Wielka Góra" - dlatego trenuj z nami w drodze na szczyt!


2. Wyróżnia Nas doświadczona i sprawdzona kadra instruktorska - wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, nauczyciele wychowania fizycznego i pedagodzy z tytułami magistrów (posiadający państwowe uprawnienia
trenerskie/instruktorskie o specjalności Karate Oyama, Kyokushin, Kickboxing, Muaytahi i Samoobrony), profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz 30 letnie doświadczenie treningowe.

3. Posiadamy specjalny program szkolenia dzieci już od 5 roku życia, dostosowany do ich możliwości psychicznych i fizycznych zawierający elementy zabawy i techniki karate.
Dla młodzieży i dorosłych posiadamy oryginalny model szkolenia oparty z jednej strony na tradycji kontaktowego, twardego japońskiego karate oraz tajskiego boksu i kickboxingu a z drugiej strony wykorzystujący sprawdzone i skuteczne formy walki oraz najnowsze trendy w tym zakresie.


4. Zajęcia prowadzimy w wielu miejscach - szczegóły w zakładce "Grafik Zajęć/Sekcje".

5. Startujemy z powodzeniem w zawodach w kraju i za granicą. Nasi zawodnicy (juniorzy i seniorzy) zdobywają medale i tytuły m.in. w Mistrzostwach i Pucharach Polski czy Europy. Trzy razy do roku klubowicze mogą zdawać egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu potwierdzone oryginalnym certyfikatem.

6. Organizujemy dla Naszych klubowiczów szereg imprez takich jak: obozy sportowe (letnie i zimowe) nad morzem i w górach, klubowe zawody dla dzieci i młodzieży (Kata, Kumite oraz "Sprawny jak Samuraj"), szkolenia i wiele innych.

7. Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu, powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia oraz nabycia umiejętności samoobrony.

8. Posiadamy stałe miejsca treningowe, dużą ilość specjalistycznego sprzętu niezbędnego do rekreacyjnego jak i profesjonalnego uprawiania sportów walki, takich jak: tarcze, worki, łapy, tarcze tajskie, kaski, ochraniacze, matę (tatami)i wiele innych...


9. Przyłączając się do Nas zdobędziesz pewność siebie, nauczysz się walczyć, bronić, zredukujesz wagę, wyrzeźbisz swoje ciało, rozwiniesz umiejętności walki w stójce, nauczysz się zaawansowanych technik, sprawdzisz się w sparingach i na zawodach, będziesz mógł brać udział w obozach sportowych w kraju i za granicą, przyjemnie i pożytecznie wykorzystasz wolny czas, nauczysz się władać japońskimi broniami (TONFA, BO) oraz poznasz nowych interesujących przyjaciół.

Zapraszamy na Nasze treningi, OSU!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan