Krótkie podsumowanie XXII Letniego Obozu "JK OYAMA i Przyjaciele", Pogorzelica 07-17.07.2019r.

Krótkie podsumowanie XXII Letniego Obozu "JK OYAMA i Przyjaciele", Pogorzelica 07-17.07.2019r.

opublikowano 2019-07-30 o godzinie 14:13

W dniach od 07 do 17 lipca b.r. po raz XXII odbył się letni obóz naszego klubu.
Tradycją jest, że zamiennie każdego roku gościmy raz nad morzem a raz w górach (Tatry). Tego lata trenowaliśmy, bawiliśmy się i odpoczywaliśmy nad naszym pięknym Bałtykiem.
Pogoda podczas całego pobytu nam dopisała, nie było upałów ale najważniejsze, że było więcej słońca niż deszczu ;-)
W obozie udział wzięło prawie 140 uczestników - głównie reprezentujących nasz klub (JKO) a także jak co roku kluby z Wrocławia (DKOK i Dragon), Oslo i Aikido Seizan Dojo.

W trakcie pobytu zrealizowaliśmy zakładany plan zajęć stricte karate Oyama, a także z zakresu full contact karate (rękawice bokserskie), fitness i innych zajęć sportowych. Oprócz regularnych treningów były gry, mecze, konkursy kata synchronicznego i Bottle Cup Challenge, Mam Talent, dyskoteka, ognisko, konkurs malowania dla najmłodszych, przeciąganie liny i sztafety wielozadaniowe, odbyły się również turniejowe mecze w piłkę nożną dla najmłodszych a dla starszych wyzwaniem było pokonać w siatkówkę Kadrę Obozu, co jak wiadomo naszej wspaniałej młodzieży się nie udało ;-)
W czasie wolnym od zajęć odbywały się wycieczki kolejką wąskotorową do Trzęsacza oraz piesze w różne pobliskie miejsca a chętni klubowicze mogli spróbować swoich sił w parku linowym, co dla niektórych okazało się nie lada wyzwaniem.

Kadrę stanowił bardzo zgrany zespół sprawdzonych instruktorów i wychowawców: Shihan Rafał Majda 5 dan, Sensei Grzegorz Trzeciak 4 dan, Sebastian Mielcarek 4 dan, Kasia Majda 2 dan, Wojciech Piątas 2 dan, Łukasz Grześ 1 dan, Michał Popczyński 1 dan, Bogdan Zapotocki 1 dan, Kuba Majda 2 kyu.

Podziękowania dla wszystkich uczestników i kadry za kolejny, bardzo udany wyjazd, OSU!

Fotorelacja z obozu na bieżąco prowadzona była na klubowym facebooku.

Już teraz zapraszamy na nasze obozy w nadchodzącym sezonie treningowym 2019/2020':

- Zimowy Obóz "JKO i Przyjaciele" w Brennej (OSW Regor), 08-14.02.2020'
- XXIII Letni Obóz "JKO i Przyjaciele" w Bukowinie Tatrzańskiej w 4 gwiazdkowym ośrodku "GRANDStasinda", 07-16.07.2020'

Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia na treningach we wrześniu, OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan