Pierwsze egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu w sesji zimowej - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami - 14.12.2019r., sobota, Dojo Hufiec Jelenia Góra.

Pierwsze egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu w sesji zimowej - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami - 14.12.2019r., sobota, Dojo Hufiec Jelenia Góra.

opublikowano 2019-12-11 o godzinie 09:31

Pierwszy egzamin na stopnie szkoleniowe kyu (sesja zimowa) w naszym klubie w tym sezonie odbędzie się w głównej sali JKO - Hufiec, ulica Grunwaldzka 51 B (druga sala ZSE, po drugiej stronie ulicy w podwórku).
Egzaminatorem z ramienia OPFK jest Shihan Rafał Majda 5 dan.

Egzamin odbędzie się dnia 14.12.2019r. (sobota) w godzinach:

1) Grupy dzieci - bez stopni kyu, pasy białe i niebieskie (do trzech belek): godz. 10.00.
2) Grupy dzieci - pasy żółte, pomarańczowe i ew. zielone (za zgodą instruktora prowadzącego) oraz Grupa młodzieży i dorosłych (egzamin od 10 do 1 kyu włącznie): godz. 12.00.
Około godziny 14.00 test walki kumite dla odpowiednich stopni kyu (w tej części testu zdający muszą posiadać komplet ochraniaczy na ręce i nogi - kaski i hogo zapewnia klub).

Egzamin jest zamknięty dla widzów. Podczas testu walki/kumite w sali (Dojo) mogą przebywać tylko osoby zdające, sparingpartnerzy i osoby zaproszone przez organizatora/egzaminatora.

Egzaminy nie są obowiązkowe. Osoby nie mogące przystąpić do egzaminu w wyznaczonym terminie za zgodą egzaminatora/instruktora mogą zdawać o jeden stopień wyżej w czasie kolejnej sesji egzaminacyjnej.
Osoby nie zdające egzaminu mogą w nim uczestniczyć na zasadzie treningu technicznego.

W przypadku braku promocji w trakcie testu kolejny egzamin (poprawkowy) nie wymaga nowej opłaty. Dotyczy to jednej poprawki, kolejna próba wymaga wniesienia normalnej opłaty wg stawki OPFK.

UWAGA! Celem uniknięcia bałaganu organizacyjnego, rejestracji udziału w egzaminie prosimy dokonać najpóźniej na tydzień przed testem, przed lub po treningu, poprzez:
- Zapisanie kandydata na listę egzaminacyjną u instruktora prowadzącego z podaniem imienia i nazwiska osoby zdającej, daty urodzenia, stopnia kyu na jaki się zdaje oraz wpłaceniu gotówką lub przelewem na konto klubu składki za egzamin wg niżej podanych stawek.

Aktualne, obowiązujące składki egzaminacyjne zatwierdzone przez Zarząd Oyama PFK wynoszą:

*10, 9, 8, 7, 6, 5 kyu (jun. i sen.) = 70 zł. ; *4 kyu (jun. i sen.) = 80 zł.
*3 kyu (jun. i sen.) = 100 zł.; *2 kyu (jun. i sen.) = 120zł.; *1 kyu = 220 zł.

Osoby, które pozytywnie zaliczą test i zmieniają kolor pasa, np. na niebieski, żółty itp. będą mogły po teście zakupić pas OYAMA z naszywką w cenie 30 zł.

Ze sportowym pozdrowieniem, Shihan Rafał Majda. OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan