XXIII Letni Obóz "JKO i Przyjaciele" - WYJAZD AKTUALNY - ZAPISY i wpłaty do 10.06.2020r. Mega ośrodek GRANDSTASINDA **** w Bukowinie Tatrzańskiej. ZAPRASZAMY!

XXIII Letni Obóz "JKO i Przyjaciele" - WYJAZD AKTUALNY - ZAPISY i wpłaty do 10.06.2020r. Mega ośrodek GRANDSTASINDA **** w Bukowinie Tatrzańskiej. ZAPRASZAMY!

opublikowano 2020-06-03 o godzinie 05:08

1) Wszystko wraca do normy ! XXIII Letni Obóz JKO odbędzie się zgodnie z planem.

Zapraszamy wszystkich do udziału - będzie bezpiecznie, jak zawsze fajnie i superkomfortowo ;-)
GRANDSTASINDA****Hotel Bukowina Tatrzańska. Termin: 07-16.07.2020r. ;-)

W związku z opublikowanymi wytycznymi dla Organizatorów, informujemy, iż Nasz letni obóz odbędzie się zgodnie z planem. 😉
Proszę o potwierdzenie udziału wszystkich osób, które wpisały się na listy obozowe. W przypadku rezygnacji również prosimy o info ;-)
Do 10.06 należy dokonać całościowej opłaty za wyjazd. Karty uczestnika oraz regulaminy otrzymają Państwo od Nas nowe, zaktualizowane i oparte o najnowsze wytyczne.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. OSU!

2) XXIII Letni Obóz JK OYAMA i Przyjaciele - Bukowina Tatrzańska '2020

Termin: 07.07.2020r. (wtorek) - 16.07.2020r. (czwartek) - 10 dni

Miejsce: Superkomfortowy Ośrodek Wypoczynkowy "GRANDSTASINDA" **** w Bukowinie Tatrzańskiej (Tatry): www.grandstasinda.pl

Zakwaterowanie i noclegi: Pokoje 3, 4, 5 osobowe o bardzo wysokim standardzie - w każdym pokoju łazienka i tv. Bezprzewodowy internet wi-fi. Drzwi na karty magnetyczne.
Wyżywienie: Całodzienne - 3 posiłki dziennie począwszy od obiadokolacji 07.07.20r. (wtorek) do śniadania 16.07.20r. (czwartek), śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu (bufetu) - bardzo bogaty wybór jedzenia. Suchy prowiant na drogę powrotną. Napoje takie jak kawa czy herbata (tzw. serwis kawowy) dostępne bez ograniczeń 24h/dobę.

Kadra: Doświadczeni trenerzy, instruktorzy i wychowawcy/nauczyciele z wieloletnim stażem:
Shihan Rafał Majda 5 dan (JKO-JG) - Kierownik obozu, tel. 602 186 770, Sensei: Wojciech Piątas 2 dan (OYAMA Norway), Katarzyna Majda 2 dan (JKO-JG, tel. 697 980 512), Michał Popczyński 1 dan (JKO-JG, tel. 505 919 924), Jakub Majda (JKO-JG) a także inni wychowawcy i instruktorzy...Ilość kadry jest dostosowana do ilości uczestników i zgodna z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Przejazd (zorganizowany lub własny):
1. Autokarami: wyjazd uczestników obozu z parkingu miejskiego obok Hotelu Mercure, naprzeciwko starego cmentarza przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze dnia 07.07.2020r. (wtorek) o godz. 8.30. Zbiórka o 8.15. Około 10.00 - 10.30 odbiór i wyjazd uczestników z Wrocławia (Bielany, obok Burger King).
Powrót z obozu dnia 16.07.2020r. (czwartek). Wyjazd autokaru z ośrodka po śniadaniu ok. godz. 9.00 - 10.00.
W Jeleniej Górze ok.17.00 - 18.00 (parking przy ulicy Sudeckiej). We Wrocławiu (Bielany - Burger King) około godziny 15.00 - 16.00.
2. Własnym transportem. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd (obniżają koszt wyjazdu o 100 zł.).
Baza: Superkomfortowy Ośrodek Wypoczynkowy w Tatrach - w Bukowinie Tatrzańskiej, 14 km od Zakopanego, 10 km od Łysej Polany, sale gimnastyczne (w tym z lustrami i matą), sala kinowa, boiska, kręgielnia, squash, kryty basen, sauny i jacuzzi , miejsce na ogniska, sale gier (ping - pong, piłkarzyki, cymbergaj), komputery z dostępem do internetu, pokój zabaw dla dzieci, dyskoteka i wiele innych.
Szczegóły na: www.grandstasinda.pl
Program: Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Treningi 2 - 3 razy dziennie w zależności od grup, zajęcia w terenie i w salach gimnastycznych. Treningi odbywać się będą w grupach wg poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Oprócz tego gry, zabawy i wycieczka/i w Tatry (wg ustaleń Organizatora, np. Hala Gąsienicowa lub Czarny Staw Gąsienicowy, Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna, Rusinowa Polana lub inne). Korzystanie (bez limitu) z basenu, sauny i jacuzzi w ośrodku.
W trakcie obozu przewidziane są intensywne przygotowania techniczne i Kata uczestników i kandydatów do egzaminu mistrzowskiego.

Koszt obozu: 1890 zł. - płatne w trzech ratach, dwóch ratach lub jednorazowo.
Zaliczka (I rata) będąca również kwotą gwarancyjną w wysokości 600 zł. płatna jest przy ZAPISIE nie później jednak niż do 31.03.2020r. pod warunkiem dostępności wolnych miejsc. Kolejna, II rata w kwocie 600 zł. płatna jest do dnia 30.04.2020r. Ostatnią, III ratę (pomniejszoną o ewentualny koszt transportu 100 zł./os. lub zniżki rodzinne) należy wpłacić najpóźniej do 31.05.2020r.
W cenie obozu: transport autokarem/autokarami klasy turystycznej w obie strony, pobyt, opieka pedagogiczna, opieka medyczna - pielęgniarka, lekarz na telefon (podstawowe lekarstwa), wyżywienie 3 x dziennie, treningi 1-3 x dziennie: szkolenie OYAMA KARATE / KICK BOXING, codzienne korzystanie z basenu, saun i jacuzzi w ośrodku, zajęcia fakultatywne (gry, zabawy, fitness, wycieczki), ubezpieczenie NNW, opłaty klimatyczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, itp. Wszyscy uczestnicy obozu otrzymają także klubowe czapki z daszkiem i/lub koszulki.
Płatne dodatkowo: wycieczka w Tatry (koszt 50 zł), w tym przewodnik/przewodnicy, przejazd, bilety do TPN.
Dla chętnych: Kręgielnia, Squash, Siłownia...

ZNIŻKI ! Wzorem lat ubiegłych stosuje się tzw. "Zniżkę Rodzinną". Jeśli jadą 2 osoby z rodziny koszt obozu jest mniejszy o 50 zł. od każdej osoby, w przypadku wyjazdu 3 osób upust wynosi 100 zł./os. W przypadku wyjazdu rodzin 4-5 osobowych cena ustalana jest indywidualnie. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd w wysokości 100 zł./osobę. Należy ją odliczyć od ostatniej wpłaty.

Jak co roku zapraszamy osoby NIE TRENUJĄCE w naszym klubie do uczestnictwa w obozie!

Zapisy: Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości: 600 zł - na konto klubu lub gotówką na ręce instruktora - najpóźniej do 31.03.2020r. Na tej podstawie chętna osoba zostaje wpisana na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce. Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu wraz z regulaminem, które to dokumenty należy dokładnie wypełnić a następnie pilnie zwrócić Organizatorowi.

Uwaga! Prosimy potraktować wszystkie wymienione terminy jako ostateczne. Liczba miejsc jest ściśle określona.

Ważne informacje:

1. Organizator: Jeleniogórski Klub Oyama, 58-500 Jelenia Góra, ul. Okrężna 56, KRS 0000050772, NIP 611-21-49-271, REGON 230179340, Kierownik obozu - Rafał Majda, tel. 602 186 770. Konto do wpłat: ING Bank Śląski nr 47 1050 1751 1000 0022 9101 2751.
2. Klub nie jest płatnikiem podatku VAT.
3. Obóz jest zarejestrowany i zgłoszony w Kuratorium Oświaty oraz ubezpieczony, wszyscy instruktorzy i wychowawcy posiadają państwowe uprawnienia.
4. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenie. Wszyscy zainteresowani otrzymają rachunki - prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu.
5. Telefony komórkowe uczestników (dzieci) w trakcie obozu są przechowywane u instruktorów/wychowawców.
6. Pieniądze kieszonkowe oraz dodatkowe na wycieczki i inne atrakcje dla dzieci można zdeponować u instruktorów/wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach 10-20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcy.
7. Za zagubione lub utracone przedmioty Organizator nie odpowiada.
8. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak spędzaliśmy czas i trenowaliśmy na wcześniejszych OBOZACH - przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia/filmy na stronie klubu: www.oyama.com.pl.
9. Spotkanie organizacyjne i omówienie szczegółów obozu dla zainteresowanych odbędzie się w czerwcu 2020r. podczas ostatniej sesji egzaminacyjnej w klubie.
10. Prosimy zabrać ze sobą: wodę i prowiant na drogę (proszę ograniczyć lub najlepiej nie dawać dzieciom słodkich napojów gazowanych), kimono (karate-gi), kompletu osobistych ochraniaczy, tonf (kto posiada), stroju sportowego, butów do biegania, kilku koszulek do treningu, dresy, ciepłą bluzę, ortalion przeciwdeszczowy, slipki/strój kąpielowy, klapki, przybory toaletowe, ręcznik/i, itp.
11. Prosimy o pozostawienie w domu:
biżuterii, telefonów komórkowych, tabletów, innego sprzętu elektronicznego oraz wartościowych rzeczy, za które organizator nie bierze odpowiedzialności.

W czasie tegorocznego obozu będzie realizowany różnorodny program, m.in.:

1. Zajęcia/treningi Oyama Karate/Kick Boxing: 1 - 3 razy dziennie, nauka nowego materiału (kihon, kata, kumite), formy zabawowe dla dzieci, treningi w terenie oraz w profesjonalnej sali gimnastycznej. Podział na grupy wiekowe. Dla młodzieży i dorosłych dodatkowe treningi wysokich Kata i elementów walki.
2. W trakcie obozu planowane są przygotowania techniczne i Kata uczestników i kandydatów do egzaminu mistrzowskiego DAN.
3. Zabawy, gry, mecze i zawody sprawnościowe.
4. Zajęcia integracyjne wśród obozowiczów.
5. Wycieczki.
6. Dyskoteki.
7. Fitness.
8. Korzystanie z basenu w ośrodku.
9. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
10. Inne...np. trening nocny ;-)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - TRENUJ, BAW SIĘ I ODPOCZYWAJ RAZEM Z NAMI ! OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan