UWAGA! Ruszamy z treningami od 01.06.2020r. Ważne informacje w KOMUNIKACIE z dnia 21.05.2020r. - AKTUALIZACJA z dnia 28.05.2020r.

UWAGA! Ruszamy z treningami od 01.06.2020r. Ważne informacje w KOMUNIKACIE z dnia 21.05.2020r. - AKTUALIZACJA z dnia 28.05.2020r.

opublikowano 2020-05-21 o godzinie 19:23

I) UWAGA! Aktualizacja...z dnia 28.05.2020r.

W związku z ostatnim komunikatem (zamieszczonym poniżej z dnia 21.05 b.r.) przypominamy o zgłoszeniach na treningi, które ruszają w naszym klubie już 01.06 - w Dojo (sali) HUFIEC.
Ze względu na limity musimy sztywno trzymać się ilości osób na sali...

Zgłaszamy się najpóźniej do najbliższego czwartku (29.05.2020r.). W chwili obecnej brak wolnych miejsc na wszystkich grupach OYAMA - w sprawie pytań o treningi i wolne miejsca dzwoń 602 186 770 lub pisz rafalmajda@oyama.com.pl

Poniżej Grafik zajęć ważny od 01.06.2020r. (Dojo Hufiec). W przypadku niepewności w jakiej jesteś grupie pisz lub dzwoń ;-)Będziemy się ze wszystkimi zainteresowanymi osobami kontaktować najpóźniej do piątku celem potwierdzenia poszczególnych grup.

Do zobaczenia !

II) KOMUNIKAT JKO z dnia 21.05.2020r. w/s organizacji i prowadzenia zajęć.

Z przyjemnością informujemy, iż od dnia 01.06.2020r. wznawiamy treningi w naszym klubie. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią komunikatu i dostosowanie do nowych wytycznych.

Informacje ogólne i planowane grupy:

Z uwagi na obostrzenia, informujemy, że dotychczasowe grupy treningowe nie funkcjonują - tworzymy nowe grupy w dniach poniedziałek-czwartek. Zajęcia będą się odbywały tylko w jednej lokalizacji - Centralne Dojo JKO (sala) Hufiec ul. Grunwaldzka 51b. Decyzja podyktowana jest zamknięciem szkół i niemożnością skorzystania z sal gimnastycznych w naszych pozostałych sekcjach rozlokowanych w salach gimnastycznych SP 6, 8 i 10. Dotyczy to również sekcji zamiejscowych - Mysłakowice, Szklarska Poręba, Piechowice i Leśna/Smolnik. Wszystkich chętnych zapraszamy do Głównego DOJO JKO Hufiec.

W związku z obowiązującym limitem osób na obiektach możemy przyjąć na dany trening określoną liczbę uczestników, decydować o tym będzie kolejność zgłoszeń a następnie podział na grupy wg stopnia zaawansowania. W przypadku większej liczby chętnych niż to możliwe będziemy próbowali stworzyć grupy w innych godzinach lub dniach.
Nie będzie możliwości zmiany grupy do momentu poluzowania obostrzeń w zakresie np. zwiększonych limitów trenujących w sali. Wszyscy chętni zostaną przypisani do danej grupy na podstawie stopnia zaawansowania, stażu treningowego oraz opinii instruktora prowadzącego w możliwie najlepszy sposób. Grupy będą tworzone na podstawie spływania zgłoszeń.

W zależności od wytycznych Ministerstwa Sportu, które mogą się zmieniać np. w postaci zwiększenia limitu osób na zajęciach, grafik zajęć może ulec zmianie. W takim przypadku będziemy informować o tym na bieżąco.

Nowość! Dla każdego coś...innego! Proponujemy (nie tylko dla kobiet) wszystkim zainteresowanym, rodzicom naszych klubowiczów, osobom trenującym w klubie oraz Waszym znajomym nie związanym z klubem stworzenie grupy i zajęcia Fitness prowadzone przez sensei Kasię. Grupa ta będzie prowadzona również w nowym sezonie treningowym 2020/2021'. Treningi charakteryzują się ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę wykorzystującymi gumy oporowe (mini bandy, hip bandy), ciężar własnego ciała oraz wiele innych, ciekawych rozwiązań (w tym elementy sportów walki)...
Informacji o powstającej grupie (trening 2 x w tygodniu) udziela Kasia Majda pod nr telefonu 697 980 512. Zapraszamy.

ZAPISY na treningi OYAMA Karate:

- wyłącznie poprzez email rafalmajda@oyama.com.pl, messenger lub sms z podaniem: imienia i nazwisko osoby trenującej, stopnia szkoleniowego (koloru pasa) i grupy/sekcji (np. SP 8, Hufiec, Mysłakowice itd.) maksymalnie do dnia 28.05.2020r. (czwartek). Obłożenie danych grup następuje na podstawie zgłoszeń i stopnia zaawansowania/stażu treningowego osoby trenującej.

WAŻNE!

Osoby, które zgłoszą chęć uczestnictwa w treningach na pierwsze zajęcia dostarczają OBOWIĄZKOWO wypełnione i podpisane "Oświadczenie w/s treningów" (dostępne poprzez e-mail/messenger lub u instruktorów prowadzących). Jednocześnie osoby, które zdeklarowały się do udziału w treningach a nie pojawią się na pierwszych zajęciach zostaną skreślone z listy danej grupy aby nie blokowały miejsca osobom oczekującym. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wytyczne dotyczące trenowania w najbliższym czasie:
1. Decydując się na trening, wyrażacie zgodę i zobowiązujecie się do przestrzegania nowych wytycznych.
2. W sali sportowej równocześnie będzie mogło ćwiczyć 16 osób + 2 trenerów.
3. Nie ma możliwości przebywania osób trzecich na obiekcie.
4. Na zajęcia przychodzimy PUNKTUALNIE ponieważ po wejściu grupy na salę Dojo zostaje zamknięte oraz ponownie otwarte na kolejną grupę.
5. Nie można będzie korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC w nagłych przypadkach) - w związku z tym uprzejmie prosimy aby uczestnicy zajęć przyszli na trening przebrani (jeśli to możliwe).
6. Klub zapewni płyn dezynfekcyjny do dezynfekcji rąk - uczestnicy wchodząc na salę i wychodząc z sali będą obowiązkowo dezynfekować ręce (pod nadzorem trenera).
7. Treningi będą przeprowadzane z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.
8. Uczestnicy zajęć są zobowiązani do korzystania z własnego sprzętu treningowego takiego jak ochraniacze czy piąstkówki. Nie będzie możliwości wypożyczania rękawic, ochraniaczy itp.
9. Uczestnicy są zobowiązani do dezynfekcji osobistego sprzętu treningowego po każdym treningu (ochraniacze, piąstkówki).
10. Odzież sportowa (karate-gi) powinna być prana po każdych zajęciach.
11. Pomiędzy treningami jest 15 minut przerwy między innymi na dezynfekcję i wietrzenie sali.

Treningi w wakacje (lipiec i sierpień) oraz Egzamin na stopnie kyu:

Treningi będą prowadzone również w lipcu i sierpniu (możliwa korekta grafiku). Planowany jest egzamin na stopnie kyu pod koniec wakacji - do testu zostaną dopuszczone tylko te osoby, które przepracują solidnie i regularnie cały okres treningowy czerwiec - sierpień.

Składki w miesiącach 06, 07 i 08/2020':

- składka dla trenujących w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień wynosi 110 zł./os. (składka czerwcowa nie dotyczy osób, które zapłaciły za cały rok z góry). Należy ją opłacić na pierwszych zajęciach lub przed ich rozpoczęciem przelewem na konto klubu po potwierdzeniu grupy w jakiej będzie dana osoba trenowała. Brak opłaty jest równoznaczny z rezygnacją i zwolnieniem miejsca innej oczekującej osobie.
Podwyżka składki podyktowana jest wzrostem kosztów (m.in. mniejsze grupy, środki do dezynfekcji dla trenujących oraz do dezynfekcji hali, sprzętu, itp.). Zniżki rodzinne w dalszym ciągu obowiązują na starych zasadach. Dla wszystkich pozostałych, którzy chcieliby wesprzeć nasz klub w tym trudnym czasie istnieje możliwość wpłaty dobrowolnej składki w wysokości 50 zł./m-c. Z góry dziękujemy za każde wsparcie, zarówno dotychczasowe jak i przyszłe...


Sekcje zamiejscowe JKO:


- sekcje JKO: Mysłakowice, Szklarska Poręba, Lubomierz, Piechowice i Leśna/Smolnik...
Niestety nie ma możliwości trenowania w salach wynajmowanych przez klub w w/w lokalizacjach, dlatego zapraszamy każdego kto chciałby skorzystać z zajęć i ewentualnie później zdawać egzamin do trenowania wg nowego grafiku w głównej sali JKO Hufiec.


XXIII Obóz Letni JKO:


- planowany XXIII letni obóz w Bukowinie Tatrzańskiej jest aktualny. W chwili obecnej czekamy na wytyczne Rządu i w momencie ich uzyskania będziemy się z wszystkimi zainteresowanymi osobami kontaktować.

Kontakt:

W przypadku wszelkich pytań i spraw prosimy o kontakt do Prezesa JKO i głównego trenera klubu - Shihan Rafał Majda, tel. 602 186 770 (e-mail rafalmajda@oyama.com.pl lub messenger) oraz do pozostałych instruktorów JKO, którzy prowadzą dane grupy/sekcje (numery telefonów na stronie www.oyama.com.pl w zakładce "Instruktorzy").

Ze sportowym pozdrowieniem, Shihan Rafał Majda wraz z kadrą instruktorską

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan