ROZPOCZYNAMY nowy sezon szkoleniowo-sportowy 2020/2021' oraz ZAPISY do naszego klubu. Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich chętnych! TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH ! ZAPISY do naszych grup i sekcji KARATE OYAMA (+KICK BOXING) oraz FITNESS z elementami SW.

ROZPOCZYNAMY nowy sezon szkoleniowo-sportowy 2020/2021' oraz ZAPISY do naszego klubu. Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich chętnych! TRENUJ POD OKIEM NAJLEPSZYCH ! ZAPISY do naszych grup i sekcji KARATE OYAMA (+KICK BOXING) oraz FITNESS z elementami SW.

opublikowano 2020-09-13 o godzinie 22:01

Rozpoczynamy nowy sezon treningowy 2020/2021'UWAGA!!! W związku z sytuacją sanitarną prosimy czytać wszystkie aktualne informacje i komunikaty umieszczane na stronie www i facebooku.
O szczegóły prosimy zwracać się do poszczególnych instruktorów prowadzących zajęcia w naszym klubie (zakładka "Instruktorzy").


Serdecznie zapraszamy na treningi dzieci od 5 roku życia, młodzież i dorosłych do sekcji i grup Karate Oyama (+Kick Boxing) oraz FITNESS z elementami sportów walki (!).
Czekamy na Was w Jeleniej Górze (Centrum, Zabobrze, Cieplice) oraz w sekcjach zamiejscowych - Mysłakowice, Piechowice, Leśna/Smolnik a także w Szklarskiej Porębie i Lubomierzu (!).
Zajęcia jak co roku będą prowadzić nasi najlepsi trenerzy i instruktorzy!

Wszystkie trenujące wcześniej osoby zapraszamy na swoje grupy. O przeniesieniu do innych grup zadecyduje instruktor prowadzący zajęcia w porozumieniu z zainteresowanymi osobami już na pierwszych treningach.

Szczegóły dotyczące rozpoczęcia zajęć poszczególnych grup oraz daty spotkań organizacyjnych publikujemy w zakładce (kliknij w link obok): "NASZE TRENINGI - GRAFIK ZAJĘĆ".

Informacje o płatnościach-składkach za wrzesień, miesięcznych i rocznych znajdują się tutaj: "OPŁATY-SKŁADKI"

Dokumenty w postaci Deklaracji Członkowskiej JKO będą rozdawane przez instruktorów prowadzących na pierwszych treningach.
Regulaminy oraz Klauzula informacyjna JKO dotycząca przetwarzania danych osobowych (RODO) dostępne są w zakładce "ZAPISY" i "ZAPISY-DOKUMENTY"


Nowością w tym sezonie jest grupa FITNESS z elementami sportów walki prowadzona przez Sensei Kasię Majda 2 dan (trening funkcjonalny) - ZAPRASZAMY nie tylko Panie ale i Panów, młodzież oraz zawodników naszego klubu! Szczegóły na ulotce i w zakładce "Fitness z elementami SW".


Jak co roku zapraszamy nowe osoby chcące rozpocząć treningi w naszym klubie jak i obecnych oraz byłych klubowiczów.

Najważniejsze informacje organizacyjne publikujemy na stronie klubu oraz na naszym fanpage'u na facebooku.

W razie wszelkich pytań proszę kontaktować się mailowo bądź telefonicznie oraz bezpośrednio przed lub po treningach poszczególnych grup.

Zapraszamy i do zobaczenia na treningach. OSU!

Ze sportowym pozdrowieniem, Shihan Rafał Majda 5 dan wraz z kadrą instruktorską!

PROMO OYAMA!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan