Startują kolejne sekcje naszego klubu - ważny komunikat ws rozpoczęcia zajęć w sekcjach JKO w szkołach SP 6, 8 i 10 od 14.09.2020r. oraz informacja w/s sekcji Szklarska Poręba.

Startują kolejne sekcje naszego klubu - ważny komunikat ws rozpoczęcia zajęć w sekcjach JKO w szkołach SP 6, 8 i 10 od 14.09.2020r. oraz informacja w/s sekcji Szklarska Poręba.

opublikowano 2020-09-12 o godzinie 12:33

Komunikat JKO z dnia 12.09.2020r. w związku z rozpoczęciem zajęć w sekcjach JKO dzieci trenujących w jeleniogórskich szkołach podstawowych SP 6, 8 i 10 od 14.09.2020r. oraz informacja w/s sekcji Szklarska Poręba.

Od poniedziałku, 14.09 b.r. ruszamy z kolejnymi sekcjami i grupami w naszym klubie (SP 6, 8 i 10) i mamy nadzieję, że tak już pozostanie ;-)

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiologiczną i wytyczne poszczególnych szkół oraz dodatkowe warunki wynikające np. z budowy nowej hali sportowej przy SP 8 poniżej podajemy ważne informacje, do których bardzo prosimy się bezwzględnie stosować i podejść ze zrozumieniem, za co z góry jako klub i karatecka społeczność dziękujemy ;-)
Proszę o przekazanie informacji innym zainteresowanym osobom.


1) Sekcja w SP 10 - startujemy w poniedziałek, 14.09 o godz. 17.30 (wszystkie dzieci)
http://oyama.com.pl/administrator/?editor&parent=1&txt=305#
INFO: w związku ze zmianą organizacji pracy szkoły oraz warunków epidemiologicznych podajemy obowiązujące zasady w najbliższym czasie.
- wejście na teren szkoły główną bramą, zajęcia odbywają się jak zawsze w małej sali gimnastycznej (boczne wejście), dezynfekcja dłoni przez dzieci, korzystanie z szatni dozwolone. Rodzice nie mogą wchodzić do budynku szkoły (jeśli wymaga tego sytuacja obowiązują maseczki i dezynfekcja dłoni!). Wszystkie ważne informacje zostaną przekazane dzieciom w postaci "informatora". Poza tym instruktor będzie na bieżąco w kontakcie z Państwem przed i po zajęciach.
- WAŻNE (!) - zmuszeni jesteśmy przenieść czwartkowe treningi z SP 10 o godz. 16.15 do następujących grup (do wyboru): SP 8 Zabobrze - grupa początkująca i średnia dzieci godz. 17.30 a grupa zaawansowana godz. 18.30. Proponujemy również w ten sam dzień (czwartek) jeśli komuś pasuje i ma np. lepszy dojazd niż do SP 8 - alternatywnie zajęcia w grupie dzieci w SP Mysłakowice (ul. Sułkowskiego 1, bardzo dobry i bliski dojazd od ulicy Sudeckiej w JG), godz. 17.15. Treningi w SP 10 w poniedz. o godzinie 17.30 pozostają bez zmian (!)

2) SP 8 - startujemy we wtorek, 15.09 - godz. 17.00 (dzieci początkujące i średniozaawansowane młodsze) oraz godz. 18.00 (grupa dzieci starszych i zaawansowanych)

INFO: W związku z sytuacja epidemiologiczną i budową nowej hali sportowej przy szkole podajemy obowiązujące zasady w najbliższym czasie:
- dezynfekcja dłoni przez dzieci, możliwy tymczasowy brak parkingu przy samej szkole ze względu na w/w budowę hali sportowej. Rodzice, jeśli nie muszą nie wchodzą do szkoły (wyjątkiem są nowe osoby z najmłodszymi dziećmi (rodziców obowiązują maseczki i dezynfekcja dłoni!). Wszystkie ważne informacje zostaną przekazane dzieciom w postaci "informatora". Poza tym instruktor będzie na bieżąco w kontakcie z Państwem przed i po zajęciach.

3) SP 6 - startujemy w środę, 16.09 o godz. 17.30 (wszystkie dzieci)

- wejście na teren szkoły tak jak w ubiegłym sezonie, od strony "Przystani Twórczej", dezynfekcja dłoni przez dzieci, korzystanie z szatni dozwolone. Rodzice mogą wchodzić do budynku szkoły - bezwzględnie obowiązują maseczki i dezynfekcja dłoni (!). Wszystkie ważne informacje zostaną przekazane dzieciom w postaci "informatora". Poza tym instruktor będzie na bieżąco w kontakcie z Państwem przed i po zajęciach.

4) Sekcja Szklarska Poręba - w związku z sytuacją epidemiologiczną start sekcji wstrzymany decyzją Dyrekcji szkoły do końca września lub dłużej. Osoby zainteresowane zapraszamy na treningi do sekcji w SP 6 (Cieplice JG) w środy i piątki o 17.30 lub do grupy w SP 2 Piechowice we wtorki o 16.00. Kontakt oraz szczegóły - Sensei Tomek Radecki, tel. 606 229 809 lub Shihan Rafał Majda, tel. 602 186 770.

5) Składka za wrzesień dla osób rozpoczynających zajęcia od najbliższego tygodnia zostaje pomniejszona z 80 na 60 zł. (+ 60 zł. składki rocznej - wpisowego bez zmian). Pozostałe obowiązujące informacje dostępne u instruktora (druki) lub na stronie www.oyama.com.pl. Po szczegóły lub pytania zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 602 186 770.

Ze sportowym pozdrowieniem, Rafał Majda. OSU!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan