WAŻNY KOMUNIKAT w/s nowej organizacji zajęć JKO w zawiązku z przejściem szkół na zdalne nauczanie od PONIEDZIAŁKU 09.11.2020r.

WAŻNY KOMUNIKAT w/s nowej organizacji zajęć JKO w zawiązku z przejściem szkół na zdalne nauczanie od PONIEDZIAŁKU 09.11.2020r.

opublikowano 2020-11-07 o godzinie 21:26

Zgodnie z decyzją Rządu RP od najbliższego poniedziałku klasy I-III Szkół Podstawowych przechodzą na tryb nauczania zdalnego do dnia 29.11.2020r. W związku z tym szkoły w Jeleniej Górze decyzją UM JG i w okolicy zostaną wyłączone z użytkowania. Wg aktualnych przepisów sport i kluby sportowe takie jak nasz nie są objęte zakazem działalności, dlatego w dalszym ciągu możemy prowadzić zajęcia. Niestety jak to bywa, nie wszystko jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli - zamknięcie szkół w większości przypadków powoduje automatyczny brak dostępu do sal gimnastycznych. Dlatego musimy przeorganizować zajęcia w klubie i skorzystać z możliwości jakie nam pozostały.

Treningi sekcji jeleniogórskich (SP 6, 8 i 10) oraz sekcji SP Mysłakowice będą się odbywały (podobnie jak to miało już miejsce w okresie od czerwca do sierpnia b.r.) w głównej sali JKO (Hufiec), ulica Grunwaldzka 51b (Centralne Dojo JKO).
Sekcje w Piechowicach, Lubomierzu i Leśnej działają wg takiego samego harmonogramu jak dotychczas w swoich lokalizacjach.


Poniżej przedstawiamy aktualny grafik, który może się zmieniać w zależności od dalszego rozwoju sytuacji w kraju. Prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie klubu (www.oyama.com.pl), klubowym facebooku oraz sprawdzać na bieżąco skrzynki mailowe. Przypominamy, iż trenujemy wg wytycznych sanitarnych (brak rodziców na Sali, dezynfekcja, maseczki, itd.).

Grupy zostały podzielone w sposób widoczny na grafiku. Jeśli z jakiegoś powodu pasuje Państwu inna grupa lub inny dzień treningowy to można oczywiście miksować je w porozumieniu z instruktorem prowadzącym.
PS. W najbliższą środę ze względu na Święto (11.11.2020r.) zajęcia są odwołane!

GRAFIK - sala (Dojo) HUFIEC:


Egzamin na stopnie kyu:

Egzamin na stopnie kyu planowany jest w grudniu. Dokładna data zostanie podana w osobnej informacji w zależności od sytuacji epidemiologicznej.

Zimowy Obóz JKO:

Kolejny Zimowy Obóz JKO planujemy w trakcie ferii dolnośląskich i mamy nadzieję, że odbędzie się on zgodnie z planem.
Zapraszamy wszystkich do udziału - szczegóły wyjazdu w Tatry podamy w osobnej informacji oraz na folderach...

Kontakt:

W przypadku wszelkich pytań i spraw prosimy o kontakt do Prezesa JKO i głównego trenera klubu - Shihan Rafał Majda, tel. 602 186 770 (e-mail rafalmajda@oyama.com.pl lub messenger) oraz do pozostałych instruktorów JKO, którzy prowadzą dane grupy/sekcje (numery telefonów w zakładce "Instruktorzy").

Ze sportowym pozdrowieniem, OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan