UWAGA! ZMIANA....Zimowy Obóz JKO (zgrupowanie sportowe) w luksusowym ośrodku **** GRANDSTASINDA w Bukowinie Tatrzańskiej w nowym terminie 02 - 08.01.2021r. !

UWAGA! ZMIANA....Zimowy Obóz JKO (zgrupowanie sportowe) w luksusowym ośrodku **** GRANDSTASINDA w Bukowinie Tatrzańskiej w nowym terminie 02 - 08.01.2021r. !

opublikowano 2020-12-02 o godzinie 11:57

UWAGA! ZIMOWY OBÓZ /ZGRUPOWANIE TRENINGOWE KARATE OYAMA - BUKOWINA TATRZAŃSKA, 2-8 stycznia 2021r. (nowa data!) dla dzieci, młodzieży i dorosłych....

KARATE / FITNESS FUNKCJONALNY / NARTY / WYCIECZKI

W związku z wytycznymi z dnia 21.11.2020r. zmieniła się data wyjazdu! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pilnego zapisywania się na listę u instruktorów oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości 300 zł. (gotówką) maksymalnie do dnia 15.12 (!). Wszystkie informacje zawarte we wcześniejszym folderze są aktualne. W zgrupowaniu/obozie udział mogą wziąć osoby biorące udział w treningach. Uprawianie narciarstwa będzie zależne od aktualnie obowiązujących przepisów. Możliwość skorzystania z płatności bonem turystycznym.
W przypadku gdyby obóz się nie odbył nastąpi 100% zwrot wpłaconych przez Państwa środków. Wszelki informacje - Rafał Majda, Tel. 602 186 770

Ze sportowym pozdrowieniem ;-)Serdecznie zapraszamy na kolejny "Zimowy Obóz JKO i Przyjaciele" (Karate, Fitness i Narty) do luksusowego hotelu ****Grandstasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.

Zapraszamy klubowiczów, znajomych i rodziny do tego przepięknego miejsca, w którym bywamy regularnie na cyklicznych obozach letnich - tym razem chcemy na własne oczy ujrzeć piękno Polskich Tatr zimową porą!
Ten wyjątkowy ośrodek dysponuje wspaniałą infrastrukturą (m.in.: piękny basen, sauny, squash, kręgielnia, hala sportowa, boiska, sale z lustrami, świetny "szałas" na imprezy integracyjne oraz pieczenie kiełbasek i wiele innych).
Widoki, pyszne jedzenie + wysoki standard pobytu to dodatkowe atuty. Niedaleko stoki narciarskie dla zainteresowanych jazdą na nartach i wiele innych atrakcji!

Zerknij i sprawdź tutaj: www.grandstasinda.pl

Wyjazd z ograniczoną liczbą miejsc - szczegóły poniżej oraz na stronie/fb i u instruktorów prowadzących.

INFORMACJA o wyjeździe!

Miejsce: Superkomfortowy Ośrodek Wypoczynkowy "GRANDSTASINDA" **** w Bukowinie Tatrzańskiej (Tatry): www.grandstasinda.pl
Zakwaterowanie i noclegi: Pokoje 3, 4, 5 osobowe o bardzo wysokim standardzie - w każdym pokoju łazienka i tv. Bezprzewodowy internet wi-fi. Drzwi na karty magnetyczne.
Wyżywienie: Całodzienne - 3 posiłki dziennie począwszy od obiadokolacji 17.01.21r. (niedziela) do śniadania 23.01.21r. (sobota), śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu (bufetu) - bardzo bogaty wybór jedzenia. Suchy prowiant na drogę powrotną. Napoje takie jak kawa czy herbata (tzw. serwis kawowy) dostępne bez ograniczeń 24h/dobę.
Kadra: Doświadczeni trenerzy, instruktorzy i wychowawcy/nauczyciele z wieloletnim stażem:
Shihan Rafał Majda 5 dan, tel. 602 186 770, Katarzyna Majda 2 dan, tel. 697 980 512, Michał Popczyński 1 dan, tel. 505 919 924, Jakub Majda 1 kyu, tel. 660 575 252 a także inni wychowawcy i instruktorzy...
Kierownik obozu: Shihan Rafał Majda 5 dan - tel. 602 186 770. Ilość kadry jest dostosowana do ilości uczestników i zgodna z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Przejazd:
Zorganizowany - autokarem klasy turystycznej:
1. Wyjazd uczestników obozu z parkingu miejskiego obok Hotelu Mercure, naprzeciwko starego cmentarza przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze dnia 17.01.2021r. (niedziela) o godz. 10.00. Zbiórka o godz. 9.30.
2. Powrót z obozu dnia 23.01.2021r. (sobota). Wyjazd autokaru z ośrodka po śniadaniu ok. godz. 9.30/10.00. W Jeleniej Górze ok. 16.00-17.00 (parking przy ulicy Sudeckiej).

Baza: Superkomfortowy Ośrodek Wypoczynkowy w Tatrach - w Bukowinie Tatrzańskiej (Grandstasinda****), 14 km od Zakopanego, 10 km od Łysej Polany, sale gimnastyczne (w tym z lustrami), boiska, kręgielnia, squash, kryty basen, sauny i jacuzzi , miejsce na ogniska (nowoczesny drewniany szałas w stylu góralskim), sale gier (ping - pong, piłkarzyki, cymbergaj), komputery z dostępem do internetu, pokój zabaw dla dzieci, dyskoteka i wiele innych. Szczegóły na: www.grandstasinda.pl
Program: Obóz treningowo-wypoczynkowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Treningi Karate, Fitness z elementami sportów walki, zajęcia ogólno-sportowe, gry i zabawy (w salach i w terenie), basen/sauny, możliwy kulig (w zależności od pogody) oraz dla chętnych jazda na nartach (najbliższy wyciąg znajduje się niedaleko ośrodka). Ponadto wycieczki piesze i autokarowe - Zakopane / Krupówki, itp.
Narty dla chętnych (!) (dodatkowo płatne). Można zabrać własny sprzęt lub wypożyczyć (ok. 30-40 zł./doba + koszt karnetu - około 20/30 zł./10 zjazdów. Koszty uprawiania narciarstwa - dojazd, koszty karnetów, wypożyczenia sprzętu oraz ewentualnie instruktora - pokrywają zainteresowani uczestnicy we własnym zakresie pod nadzorem kadry obozu (prosimy to uwzględnić w kieszonkowym).
Zapisy: Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika ale podlega zwrotowi w 100% w przypadku nie odbycia się obozu!) w wysokości: 700 zł - na konto klubu lub gotówką na ręce instruktora. Na tej podstawie chętna osoba zostaje wpisana na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce
- ZAPISY bez wpłaty zaliczki są nieważne. Następnie Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu, którą należy dokładnie wypełnić a następnie zwrócić na najbliższych zajęciach.
Zapisy prowadzone są do dnia 10.12.2020r. lub do wyczerpania miejsc. Osobom zapisanym po tym terminie nie gwarantujemy miejsca na obozie! Drugą/ostatnią ratę w wysokości 790 zł. należy wpłacić do 10.01.2021r.
Koszt obozu: 1490 zł. - płatne w dwóch ratach lub jednorazowo.
Prosimy uwzględnić dodatkowo 50-100 zł. na tzw. "nadprogramowe" wydatki oraz ew. opłaty za narty.
Pieniądze kieszonkowe oraz na dodatkowe wydatki, narty i inne atrakcje dla dzieci można zdeponować u instruktorów/wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach 10-20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcy.

Zniżki - wzorem lat ubiegłych stosuje się tzw. "Zniżkę Rodzinną". Jeśli jadą 2 lub 3 osoby z rodziny koszt obozu jest mniejszy o 50 zł. od każdej osoby. W przypadku rodzin cena ustalana jest indywidualnie.

Jak co roku zapraszamy osoby NIE TRENUJĄCE w naszym klubie do uczestnictwa w obozie!

Uwaga! Prosimy potraktować wszystkie wymienione terminy jako ostateczne. Liczba miejsc jest ściśle określona i wynosi 45 osób.

Ważne informacje:


1. Organizator: Jeleniogórski Klub Oyama, 58-500 Jelenia Góra, ul. Okrężna 56, KRS 0000050772, NIP 611-21-49-271, REGON 230179340, Kierownik obozu - Rafał Majda, tel. 602 186 770
Konto: ING Bank Śląski nr 47 1050 1751 1000 0022 9101 2751.
1. Klub nie jest płatnikiem podatku VAT.
2. Obóz jest zarejestrowany w Kuratorium Oświaty i ubezpieczony, instruktorzy i wychowawcy posiadają państwowe uprawnienia oraz wykształcenie pedagogiczne.
3. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenie i rachunki.
4. W trakcie trwania obozu telefony uczestników są przechowywane u instruktorów/wychowawców i wydawane dzieciom w określonych porach. Kontakt przez cały czas trwania obozu z kierownikiem obozu (tel. 602 186 770) oraz kadrą.
5. Pieniądze kieszonkowe na dodatkowe wydatki, narty i inne atrakcje dla dzieci można zdeponować u instruktorów/wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach 10-20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcy.
6. Za zagubione lub utracone przedmioty Organizator nie odpowiada.
7. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak spędzaliśmy czas i trenowaliśmy na wcześniejszych OBOZACH - przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia/filmy na stronie klubu: www.oyama.com.pl.
8. W przypadku pytań na temat szczegółów obozu prosimy o kontakt z Kierownikiem Obozu.
9. Prosimy zabrać ze sobą: wodę i prowiant na drogę (proszę ograniczyć lub najlepiej nie dawać dzieciom słodkich napojów gazowanych), kimono (karate-gi), komplet osobistych ochraniaczy, stroju sportowego, butów sportowych i zimowych, kilku koszulek do treningu, dresy, ciepłą bluzę, ortalion przeciwdeszczowy, slipki/strój kąpielowy, klapki, przybory toaletowe, ręcznik/i, ciepłą odzież, itp.
10. Prosimy o pozostawienie w domu:
biżuterii, telefonów komórkowych, tabletów, innego sprzętu elektronicznego oraz wartościowych rzeczy, za które organizator nie bierze odpowiedzialności.

W czasie obozu będzie realizowany różnorodny program, m.in.:

1. Zajęcia/treningi Oyama Karate 1 - 2 razy dziennie, nauka nowego materiału (kihon, kata, kumite), formy zabawowe dla dzieci, treningi w terenie oraz w sali gimnastycznej. Podział na grupy wiekowe. Dla młodzieży i dorosłych dodatkowe treningi wysokich Kata i elementów walki.
2. Zabawy, gry, mecze i zawody sprawnościowe.
3. Zajęcia integracyjne wśród obozowiczów.
4. Wycieczki.
5. Dyskoteki.
6. Fitness z elementami sportów walki.
7. Basen + sauny + jaccuzi.
8. Kulig (w zależności od pogody).
9. Jazda na nartach - dla zainteresowanych.
10. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
11. Inne...np. trening nocny ;-)

OSU!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - TRENUJ, BAW SIĘ I ODPOCZYWAJ RAZEM Z NAMI !

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan