Ostatnie sukcesy i wydarzenia z życia klubu ;-)

Ostatnie sukcesy i wydarzenia z życia klubu ;-)

opublikowano 2021-06-14 o godzinie 09:10

Trochę się ostatnio dzieje i nie nadążamy pisać na bieżąco na stronie www ;-)
Nadrabiamy zaległości:

1) W dniu 29 maja (sobota) odbył się trening "EXTRA", na którym ponad 20 zaawansowanych klubowiczów szlifowało technikę i zaawansowane kata.

2) W "Dniu Dziecka" przeprowadziliśmy serię pokazów karate - Sensei Kasia Majda w przedszkolu Akademia Happy Kids, w którym od wielu lat prowadzimy zajęcia oraz na zaproszenie Dyrekcji Przedszkola nr 1 w Piechowicach /"Chatka Puchatka"/ sensei Tomasz Radecki i sempai Bartek Radecki także przeprowadzili serię pokazów i warsztatów dla poszczególnych grup o tematyce karate. Serdecznie dziękujemy za promocję i przeprowadzone zajęcia. OSU!

3) 05-06.06.21'. WKB Kyokushin - Puchar Burmistrza Józefowa...około 340 zawodników z 30 klubów różnych organizacji kontaktowego karate z Polski.
Wynik dla nas to 2 złote i 1 brązowy...! Agata i Rafał Leonarscy 1 miejsce oraz Hania Grześ 3 miejsce w swoich kategoriach...Natalia Grześ i Alan Suchecki po twardych walkach tym razem bez medali... Zawody rozegrane w pełnych przepisach kyokushin z mae i hiza geri jodan... Gratulacje! Funkcje sędziego sprawował Sensei Łukasz Grześ. Zawodnikami opiekowali się Rafał Majda, Łukasz Grześ i Łukasz Leonarski.

4) 13.06.21'. Złota drużyna JKO!!! Wracamy z Andrychowa (Turniej o Puchar Burmistrza Andrychowa) z 9 złotymi i jednym srebrnym medalem na 11 zawodników!!! W zawodach wystartowało ok. 200 zawodników w konkurencji kumite a nasi dzisiaj mieli świetny dzień i pokazali dobre i twarde walki często kończone przed czasem...wyniki:
Złoto dla Natalii Grześ, Hanki Grześ, Alana Sucheckiego, Oli Chojeckiej, Dawida Mizery, Dawida Gościniaka, Agaty Leonarskiej, Rafała Leonarskiego i Kuby Pietrzykowskiego....srebro Pola Góral, w eliminacjach odpadł Igor Krzykowski po bardzo dobrej walce.
Sędziowali Sensei Tomasz Radecki i Maciej Giziński, opiekę i pomoc nad zawodnikami sprawowali między innymi Shihan Rafał Majda, Sensei Łukasz Grześ, Łukasz Leonarski i Kacper Omelko.

5) 19.06.21' kolejny sprawdzian jeleniogórzan - Otwarty Turniej Oyama Karate Ziemi Lubuskiej - wystartuje ponad 20 naszych zawodników...

6) 26.06.21' w Dojo Hufiec na zakończenie sezonu odbędzie się ostatni egzamin na stopnie kyu.

OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan