ROZPOCZYNAMY nowy sezon szkoleniowo-sportowy 2021/2022' oraz ZAPISY do wszystkich sekcji naszego klubu. Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich chętnych! KARATE / FITNESS FUNKCJONALNY / KICKBOXING !

ROZPOCZYNAMY nowy sezon szkoleniowo-sportowy 2021/2022' oraz ZAPISY do wszystkich sekcji naszego klubu. Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich chętnych! KARATE / FITNESS FUNKCJONALNY / KICKBOXING !

opublikowano 2021-08-24 o godzinie 15:58

Rozpoczynamy nowy sezon treningowy 2021/2022'UWAGA! W związku z sytuacją sanitarną prosimy czytać wszystkie aktualne informacje i komunikaty umieszczane na stronie www i facebooku.
O szczegóły prosimy zwracać się do poszczególnych instruktorów prowadzących zajęcia w naszym klubie (zakładka "Instruktorzy").


Serdecznie zapraszamy na treningi dzieci od 5 roku życia, młodzież i dorosłych do sekcji i grup: KARATE / FITNESS funkcjonalny z elementami sportów walki / KICKBOXING.
Czekamy na Was w Jeleniej Górze (Centrum, Zabobrze, Cieplice) oraz w sekcjach zamiejscowych - Mysłakowice, Piechowice, Leśna/Smolnik, Szklarska Poręba, Lubomierz, Bolków i Karpacz (!).


Wszystkie trenujące wcześniej osoby zapraszamy na swoje grupy. O przeniesieniu do innych grup zadecyduje instruktor prowadzący zajęcia w porozumieniu z zainteresowanymi osobami już na pierwszych treningach.

Szczegóły dotyczące rozpoczęcia zajęć poszczególnych grup publikujemy w zakładce (kliknij w link obok): "NASZE TRENINGI - GRAFIK ZAJĘĆ".

Regulamin JKO (zawierający wszystkie informacje dostępny jest tutaj: "REGULAMIN JKO sezon 2021-2022".

Informacje tylko o płatnościach/składkach (wyciąg z regulaminu JKO) znajdują się tutaj: "OPŁATY-SKŁADKI"

Dokumenty w postaci Deklaracji Członkowskiej JKO będą rozdawane przez instruktorów prowadzących na pierwszych treningach.
Regulaminy oraz Klauzula informacyjna JKO dotycząca przetwarzania danych osobowych (RODO) dostępne są w zakładce "ZAPISY" i "ZAPISY-DOKUMENTY"


Jak co roku zapraszamy nowe osoby chcące rozpocząć treningi w naszym klubie jak i obecnych oraz byłych klubowiczów.

Najważniejsze informacje organizacyjne publikujemy na stronie klubu oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

Klub Nasz jest licencjonowany i należy do:
Polski Związek Karate
Polski Związek Kickboxingu
OYAMA Polska Federacja Karate


W razie wszelkich pytań proszę kontaktować się mailowo bądź telefonicznie oraz bezpośrednio przed lub po treningach poszczególnych grup.

Zapraszamy i do zobaczenia na treningach. OSU!

Ze sportowym pozdrowieniem
Shihan Rafał Majda 5 dan wraz z kadrą instruktorską.

PROMO OYAMA!


PROMO KICKBOXING!


PROMO FITNESS funkcjonalny!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan