Sukces na XXVI Mistrzostwach Polski w Rzeszowie - 11 medali i 2 miejsce drużynowo dla JK OYAMA!

Sukces na XXVI Mistrzostwach Polski w Rzeszowie - 11 medali i 2 miejsce drużynowo dla JK OYAMA!

opublikowano 2021-11-30 o godzinie 13:40

W rozegranych (27-28.11.2021r.) w Rzeszowie XXVI Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencji walki (kumite) wystartowało około 270 zawodników z 35 klubów OYAMA i KYOKUSHIN.

Organizatorem turnieju był Rzeszowski Klub Sportowy OYAMA. Nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie zdobywając łącznie 11 medali na 15 zawodników oraz 2 miejsce drużynowo!
W konkurencji młodzik i junior młodszy zdobyliśmy 7 medali: 5 złotych i 2 srebrne !
Złoto: Agata Leonarska, Rafał Leonarski, Antek Jeremenko, Szoliba Ola i Pola Góral. Srebro dla Karoliny Danek i Zuzi Kiwak. Tym razem doświadczenie zdobyli po dobrych pojedynkach Hania Grześ, Magda Rzeźnikiewicz, Kuba Pietrzykowski i Bartek Radecki.
W konkurencji juniorów i juniorów kolejne 2 medale: Natalia Grześ złoto i dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki tej konkurencji oraz Dawid Mizera srebro.
W kategorii seniorów do 70 kg piękne i twarde walki stoczyli i spotkali się w finale nasi klubowicze: Maciej Giziński zdobył srebro a Dawid Gościniak złoto.

Podziękowania dla całego Teamu OYAMA Jelenia Góra!

Trenerem wszystkich zawodników jest Shihan Rafał Majda 5 dan.
OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan