Dwa brązowe medale Mistrzostw Europy WKB Kyokushin dla OYAMA Jelenia Góra! Leżajsk, 10-12.12.2021r.

Dwa brązowe medale Mistrzostw Europy WKB Kyokushin dla OYAMA Jelenia Góra! Leżajsk, 10-12.12.2021r.

opublikowano 2021-12-13 o godzinie 20:48

W rozegranych w Leżajsku IV Mistrzostwach Europy WKB Kyokushin Karate udział wzięło około 600 zawodników z kilkunastu krajów i kilku organizacji kontaktowego Karate.

Jeleniogórski Klub OYAMA reprezentowała trójka zawodników, dwie juniorki i senior.
Na ostatnim w tym roku kalendarzowym turnieju, pomimo dużej ilości odbytych wcześniej startów, Nasi reprezentanci nie zawiedli zdobywając 2 brązowe medale w tych trudnych i mocno obsadzonych zawodach!
Natalia Grześ i Agata Leonarska po 3 bardzo dobrych walkach zdobywają brązowe medale ME w swoich kategoriach, natomiast nasz senior Dawid Gościniak (kat. lekka -70kg) po bardzo dobrej i twardej walce ulega w eliminacjach decyzją sędziów zawodnikowi z Ukrainy, który finalnie został zwycięzcą całej kategorii.
Przed zawodnikami JK OYAMA etap przejściowy w treningach mający na celu regenerację i skupienie się na pracy nad techniką i taktyką walki...aby wczesną wiosną powrócić do cyklicznych startów.
OSU!
• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan