7 medali JK OYAMA w XXVII Mistrzostwach Polski OPFK i 2 miejsce drużynowo w Polsce!

7 medali JK OYAMA w XXVII Mistrzostwach Polski OPFK i 2 miejsce drużynowo w Polsce!

opublikowano 2022-04-22 o godzinie 11:12

XXVII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK, 22-24.04.2022r. Tarnobrzeg

W dniach 23 i 24 kwietnia 2022 r. w Hali Sportowej MOSIR w Tarnobrzegu, odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite (walki kontaktowe). Wystartowało ponad 300 zawodniczek i zawodników z 30 Klubów Oyama karate oraz z 6 klubów Kyokushin Karate (WKB, IKO Nakamura, Tezuka Group, IFK Kyokushin, KyokushinKan). Patronat nad zawodami objął Pan Dariusz Bożek, Prezydent Tarnobrzega oraz Jan Dyduch, Prezes OYAMA Polskiej Federacji Karate.

Świetnie spisali się jeleniogórscy zawodnicy i zawodniczki zdobywając łącznie 7 medali, w tym 6 złotych i 1 brązowy. W klasyfikacji drużynowej JKO zdobyło 2 miejsce w Polsce (!)

Wyniki indywidualne Naszych zawodników:
- złote medale: Maciej Giziński, Damian Galuba i Natalia Grześ (seniorzy), Hania Grześ i Rafał Leonarski (młodzicy), Agata Leonarska (junior)
- brązowy medal - Antoni Jeremenko (junior)

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników, rodziców, trenerów, sędziów oraz osób zaangażowanych w pomoc i transport całej Naszej licznej ekipy...

Ukłony dla Miasto Jelenia Góra i Szara Willa Szklarska Poręba ;-)

Pełny opis i wyniki na stronie OPFK:
http://www.oyama-karate.pl/artykul.php?id=e7

Ze sportowym pozdrowieniem, Rafał Majda.

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan