Obozy sportowe Jeleniogórskiego Klubu OYAMA

Obozy sportowe Jeleniogórskiego Klubu OYAMA

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 18:56

Znane są już daty obozów w sezonie 2021/2022 !

* W trakcie ferii zimowych 2022' kolejny "Zimowy Obóz JK OYAMA i Przyjaciele" (KARATE & NARTY) odbędzie się w terminie 06-12.02.2022r. w super ośrodku STASINDA/Grandstasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.

* W czasie letnich wakacji 2022' - Jubileuszowy XXV Letni Obóz "JKO i Przyjaciele" odbędzie się w Kątach Rybackich nad morzem w terminie 07-17.07.2022'. w OW Panorama (w trakcie wyjazdu m.in. wycieczki do Gdańska - Westerplatte, Malborka - Zamek Krzyżacki oraz wiele innych atrakcji).

Kilka słów o naszych obozach...

Od prawie 25 lat organizujemy letni i zimowy wypoczynek dla każdego kto chce poznać lub pogłębiać swoją wiedzę na temat Oyama Karate, Kick Boxingu, Fitnessu z elementami sportów walki czy innych sztuk/sportów walki...lub po prostu wypocząć, dobrze się przy tym bawiąc i poznając nowych przyjaciół. Morze, jeziora czy góry - nie ma to dla Nas większego znaczenia ponieważ zawsze stawiamy na sprawdzone ośrodki zapewniające świetne warunki pobytowe, noclegowe, odpowiednie wyżywienie i bazę do treningu oraz oczywiście do udanego wypoczynku. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do organizowania takich wyjazdów, sprawdzoną, doświadczoną i wykwalifikowaną Kadrę. Nasi instruktorzy i wychowawcy to pedagodzy z wieloletnim stażem i doświadczeniem, nauczyciele wychowania fizycznego, mistrzowie w swoich dyscyplinach...

Za potwierdzenie tychże słów niech posłuży poniższy filmik oraz zamieszczone zdjęcia...ale przede wszystkim opinie osób, które z Nami wyjeżdżają rokrocznie na nasze obozy.

Zapraszamy do uczestnictwa również osoby nie trenujące w naszym klubie, kolegów, koleżanki, przyjaciół i rodziny osób trenujących.

Do zobaczenia na Naszych obozach... OSU!• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan