Oyama Karate - sport idealny dla dzieci!

Oyama Karate - sport idealny dla dzieci!

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 19:54

Zapraszamy na zajęcia dzieci już od 5 roku życia. Nauka sztuk i sportów walki to wspaniała forma rekreacji ruchowej, gimnastyki ogólnorozwojowej i zabawy. Dla wielu z nich - tych najbardziej pracowitych może być drogą do rywalizacji sportowej, a nawet do mistrzostwa sportowego. Zazwyczaj, każdy sportowiec nazywa ten okres największą przygodą swojego życia. Jest to najlepszy sposób na wpajanie młodym ludziom zasad etyki, kształtujących pozytywne postawy, wolnych od przemocy, agresji i używek. Z pewnością miłość do sportu i potrzeba ruchu zaszczepiona dziecku zaowocuje w dorosłym życiu.

Zajęcia w naszym klubie prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, instruktorów i pedagogów z wysokimi stopniami szkoleniowymi w karate, w większości z tytułami magistrów o specjalnościach pedagogiki, psychologii i wychowania fizycznego.

Treningi dzieci początkujących i średniozaawansowanych charakteryzują się formą zabaw ruchowych i ćwiczeń ogólnorozwojowych, które wpływają na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka oraz nauki technik karate i samoobrony, najpierw w formie bezkontaktowej a później z lekkim kontaktem z użyciem ochraniaczy oraz z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Zaawansowanym dzieciom stwarzamy możliwość startów w zawodach klubowych i ogólnopolskich. Rywalizacja odbywa się w formach (Kata) jak i w walkach (Kumite) wg przepisów Oyama Polskiej Federacji Karate stworzonych specjalnie dla dzieci.

Zapraszamy na treningi !


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan