Dla kobiet

Dla kobiet

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 20:05

Wszystkie panie i dziewczęta gorąco zapraszamy na zajęcia rekreacyjno - szkoleniowe do naszego klubu. Nauka sportów walki takich jak Karate czy Thai Boxing jest znakomitą alternatywą dla zajęć organizowanych przez liczne fitness kluby. Systematyczny trening oraz przestrzeganie naszych zaleceń sprzyja skutecznej redukcji wagi oraz ogólnej poprawie sylwetki i zdrowia.

Mimo, iż sporty walki to na pozór typowo męskie dyscypliny, to jednak rok po roku rośnie ilość pań, które z powodzeniem uprawiają sporty walki. Całkiem zrozumiałe jest, iż płeć piękna pragnie czuć się bezpieczna, chce wiedzieć jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, a w razie potrzeby wykorzystać swoje umiejętności. Każda z Was powinna spróbować swych sił bo bez tego nie dowiecie się, że jest to także dobre dla Was.

Sport...Nasze zawodniczki z powodzeniem radzą sobie na zawodach sportowych. Nie ustępują determinacją, sercem oraz duchem walki a także wyszkoleniem technicznym Panom. Dzięki swojej zaciętości i woli walki wielokrotnie sięgały nie tylko po tytuły Mistrzyń Polski, ale również stawały na podium Mistrzostw Europy.

Panie, które nie chcą brać udziału w zawodach zapraszamy na treningi rekreacyjne, które doskonale sprawdzają się w samoobronie. Systematyczny trening daje poczucie satysfakcji, podnosi poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości. Pozwala zdobyć umiejętności walki użyteczne w sytuacjach realnego zagrożenia. Pomimo, że podczas zajęć rekreacyjnych nie stosujemy pełnego kontaktu, wszystkie techniki odzwierciedlają realne zagrożenie występujące w walce. Wbrew ogólnemu przekonaniu takie treningi są bardzo bezpieczne. W związku z czym Panie nie muszą obawiać się o swoją urodę.

Zapraszamy na treningi !


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan