Dla kobiet

Dla kobiet

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 20:05

Wszystkie panie i dziewczęta gorąco zapraszamy na zajęcia rekreacyjno - szkoleniowe do naszego klubu. Nauka sportów walki takich jak Karate czy Thai Boxing jest znakomitą alternatywą dla zajęć organizowanych przez liczne fitness kluby. Prowadzimy także sekcję Fitness z elementami sportów walki u Naszej sensei Kasi. Systematyczny trening oraz przestrzeganie naszych zaleceń sprzyja skutecznej redukcji wagi oraz ogólnej poprawie sylwetki i zdrowia.

Mimo, iż sporty walki to na pozór typowo męskie dyscypliny, to jednak rok po roku rośnie ilość pań, które z powodzeniem uprawiają sporty walki. Całkiem zrozumiałe jest, iż płeć piękna pragnie czuć się bezpieczna, chce wiedzieć jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, a w razie potrzeby wykorzystać swoje umiejętności. Każda z Was powinna spróbować swych sił bo bez tego nie dowiecie się, że jest to także dobre dla Was.

Sport...Nasze zawodniczki z powodzeniem radzą sobie na zawodach sportowych. Nie ustępują determinacją, sercem oraz duchem walki a także wyszkoleniem technicznym Panom. Dzięki swojej zaciętości i woli walki wielokrotnie sięgały nie tylko po tytuły Mistrzyń Polski, ale również stawały na podium Mistrzostw Europy.

Panie, które nie chcą brać udziału w zawodach zapraszamy na treningi rekreacyjne, które doskonale sprawdzają się w samoobronie. Systematyczny trening daje poczucie satysfakcji, podnosi poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości. Pozwala zdobyć umiejętności walki użyteczne w sytuacjach realnego zagrożenia. Pomimo, że podczas zajęć rekreacyjnych nie stosujemy pełnego kontaktu, wszystkie techniki odzwierciedlają realne zagrożenie występujące w walce. Wbrew ogólnemu przekonaniu takie treningi są bardzo bezpieczne. W związku z czym Panie nie muszą obawiać się o swoją urodę.

Zapraszamy również do Sekcji/grupy Fitness z elementami sportów walki (zajęcia nie tylko dla kobiet) - trening funkcjonalny:

Proponujemy zajęcia fitness, które przeznaczone są dla wszystkich chętnych, ćwiczyć z nami mogą Panie, Panowie a także młodzież i zawodnicy chcący poprawić swoje umiejętności poprzez trening funkcjonalny. Taki rodzaj treningu porządnie Cię zmęczy. Sporty walki to wbrew pozorom nie tylko sztuka walki, ale również masa ćwiczeń wydolnościowych podkręcających tętno oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych, których może (i wręcz powinna!) się podjąć każda zdrowa osoba. W jego trakcie możesz rozładować stres spowodowany pracą lub nauką, przy jednoczesnym maksymalnym spalaniu kalorii. Ćwiczenia proponowane przez Instruktorkę Kasię doskonale sprawdzą się jako trening rzeźbiący mięśnie i redukujący tkankę tłuszczową. Gotowi na wycisk? Zatem do dzieła! ZAPRASZAMY we wtorki i czwartki o 19.15 - info w zakładce "Nasze treningi/Grafik zajęć"

Zapraszamy na Nasze treningi!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan