Dla mężczyzn

Dla mężczyzn

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 20:17

Uprawiać sporty i sztuki walki można praktycznie w każdym wieku. Wszyscy znamy dobroczynne działanie sportu i rekreacji ruchowej na nasz organizm. Ruch jest niezbędny zarówno dla prawidłowego rozwoju młodych organizmów, jak i do zachowania dobrej kondycji i zdrowia dla osób starszych. Na tym poziomie trenować może praktycznie każdy. Dla chcących uprawiać sport rekreacyjnie posiadamy programy szkoleniowe mające na celu ogólną poprawę kondycji, siły i innych cech motorycznych oraz przygotowanie do samoobrony.

Głównym celem prowadzonych przez nas zajęć rekreacyjno-szkoleniowych jest nauka techniki i taktyki pojedynku sportowego oraz elementów użytecznych w realnej walce/samoobronie.
W bezpieczny sposób, przy użyciu sprzętu ochronnego nasi adepci mogą zdobywać i rozwijać swoje umiejętności.

W nauce wykorzystujemy wiele najnowszych metod i środków treningowych. Dysponujemy wiedzą i profesjonalnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu trening nie odbiega standardami od zajęć w podobnych ośrodkach sportowych na świecie. Osoba ćwicząca u nas nie musi obawiać się podbitych oczu i podobnych kontuzji. Sparingi pełnokontaktowe są formą treningu przeznaczoną tylko i wyłącznie dla zawodników startujących w zawodach i osób zainteresowanych taką formą. Jednakże nauka - jeśli ma być skuteczna - musi opierać się na ćwiczeniach z partnerem. Wszelkie formy zadaniowe z przeciwnikiem bazują na kontakcie ze znacznie ograniczoną siłą (tzw. light contact). Treningi z pełną siłą przeprowadza się głównie z wykorzystaniem przyrządów takich jak: worki, tarcze do kopnięć i uderzeń, łapy bokserskie czy tajskie tarcze "Pao". Dla młodzieży i dorosłych prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, sportowe (semi-knockdown, knockdown, kata, tajski boks i samoobrony). Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu, możliwość powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia.

Zapraszamy na treningi !


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan