O nas

O nas

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 20:30

Shihan RAFAŁ MAJDA 5 dan Zaprasza na zajęcia OYAMA (Kyokushin) KARATE dzieci, młodzież i dorosłych (od 5 do 105 lat) oraz na treningi Kickboxingu młodzież i dorosłych!
Dodatkowo Panie i Panów oraz młodzież na zajęcia do sensei Kasi - Fitness funkcjonalny z elementami sportów walki.- Chcesz zapisać do klubu siebie lub swoje dziecko ? Zadzwoń - 602 186 770.

- Jesteśmy największym licencjonowanym klubem sportów walki (kontaktowego Karate Oyama oraz Thai Kickboxingu) w Jeleniej Górze i okolicach. Rok założenia 1993. Prowadzimy również sekcję Fitness z elementami sportów walki...

- Posiadamy autorski-specjalistyczny program szkolenia dzieci już od 5 roku życia - dostosowany do ich możliwości psychicznych i fizycznych zawierający elementy zabawy i techniki karate.

- Dla młodzieży i dorosłych posiadamy oryginalny model szkolenia oparty z jednej strony na tradycji kontaktowego, twardego japońskiego karate lub tajskiego boksu a z drugiej wykorzystujący sprawdzone i skuteczne formy walki oraz najnowsze trendy w tym zakresie.

- Osobom pracującym stwarzamy możliwość zregenerowania sił po stresującym dniu, możliwość powrotu do dobrej kondycji i świetnego samopoczucia.

- W Naszym klubie od 1993 roku wychowaliśmy ponad 20 posiadaczy czarnych pasów oraz m.in.: zdobywców pucharów świata w USA, Kanadzie, medalistów Mistrzostw Europy w Holandii a także Mistrzów Polski i zdobywców Pucharów Polski zarówno wśród juniorów jak i seniorów. Nasi juniorzy i seniorzy, co roku biorą udział w wielu zawodach sportowych z mistrzostwami Polski, Europy i świata na czele, regularnie odnosząc medalowe sukcesy.

- Treningi w naszym klubie prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, posiadającą państwowe uprawnienia trenerów II klasy, instruktorów sportu o specjalnościach: Karate Oyama, Kyokushin, Kickboxing, Muaythai i Samoobrona oraz wyższe wykształcenie pedagogiczne.

- Gwarantujemy wysoki poziom metodyczny i merytoryczny prowadzonych zajęć.

- Organizujemy egzaminy na stopnie, obozy letnie i zimowe, zgrupowania, pokazy i szkolenia.

- Zapisy prowadzimy przez cały rok.

- Zastanawiasz się czy zacząć trenować? Przyjdź i spróbuj - pierwszy trening gratis!

- Zachęcamy rodziców do trenowania razem ze swoimi pociechami!

- ZAPRASZAMY i ZACHĘCAMY TAKŻE DZIEWCZĘTA/KOBIETY!

- Na pierwszy trening weź koszulkę i spodnie dresowe lub spodenki, ćwiczymy boso więc buty nie będą Ci potrzebne...

- Treningi dla dzieci trwają 45-60 min. a dla młodzieży i dorosłych 1,5 godziny.

Zapraszamy i do zobaczenia na zajęciach!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan