Zapraszamy na XVII Letni Obóz Oyama Karate i Aikido! Zapisy ruszyły, ilość miejsc ograniczona...z Nami nuda Ci się nie uda. OSU! (06-16.07.2014r.)

Zapraszamy na XVII Letni Obóz Oyama Karate i Aikido! Zapisy ruszyły, ilość miejsc ograniczona...z Nami nuda Ci się nie uda. OSU! (06-16.07.2014r.)

opublikowano 2014-03-25 o godzinie 13:59

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko klubowiczów) do udziału w XVII Letnim Obozie Oyama Karate Naszego klubu. W tym roku jedziemy do świetnego Ośrodka "Stasinda" w Bukowinie Tatrzańskiej o wysokim standardzie (www.stasinda.com.pl). Razem z Nami jadą aikidocy z zaprzyjaźnionego klubu Seizan Dojo, w związku z tym ilość miejsc jest ściśle ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń (wpłat zaliczek).

Szczegóły na folderach dostępnych: TUTAJ pobierz dokument lub u instruktorów prowadzących zajęcia oraz pod numerem telefonu 602 186 770 (Shihan Rafał Majda).

Oprócz klubowiczów jak co roku biorą udział w Naszych obozach osoby nie związane z karate a także goście z zagranicy, w ub. roku z Irlandii a w tym gościć będziemy 4 osoby z Norwegii (Oslo).

Poniżej filmik prezentujący Nasze obozy ;-)Zdjęcia z poprzednich obozów możesz obejrzeć w Naszej galerii.Z Nami nuda się nie uda! Zapraszamy, OSU!


• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan