I Zen-Kyokushin European Cup, 08.11.2025r. Bydgoszcz
Brawa dla Hani Grześ która po 4 walkach zdobywa brązowy medal Pucharu Europy.
Pozostali Nasi zawodnicy (Kuba P., Hania D., Damian T. i Antek S.) po dobrych walkach eliminacyjnych zdobywają tym razem kolejne cenne doświadczenie. Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących i całej drużyny JKO. W turnieju udział wzięło ponad 400 zawodników z 9 państw i 53 klubów!
Podziękowanie dla sensei Łukasz Grześ i senpai Marek Supel za opiekę i dobre rady OSU!
Za tydzień starujemy w mocnym Pucharze Polski OYAMA TOP w Wieliczce a następnie w Pucharze i Mistrzostwach Świata WKB w Grodzisku Mazowieckim…Ostatnim startem w tym roku kalendarzowym będzie Otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego we Wrocławiu 06.12 b.r.
OSU!
