Oficjalne ZAPISY cza start! ZAPRASZAMY na XXIV Letni Obóz JKO i Przyjaciele do Pogorzelicy nad morzem...09-18.07.2021r.

Oficjalne ZAPISY cza start! ZAPRASZAMY na XXIV Letni Obóz JKO i Przyjaciele do Pogorzelicy nad morzem...09-18.07.2021r.

opublikowano 2021-03-01 o godzinie 07:26

Ruszają OFICJALNE ZAPISY na XXIV Letni Obóz JKO. ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i kadry instruktorskiej JKO na kolejny, XXIV już Letni Obóz naszego klubu nad morze do pięknej Pogorzelicy. Termin 09-18.07.2021r.

Szczegóły poniżej oraz w ulotce dostępnej u instruktorów prowadzących ;-)

- ilość miejsc ograniczona do 60 osób (!)
- istnieje możliwość rozliczenia bonu turystycznego...szczegóły u Organizatora.

Miejsce:
Ośrodek Wypoczynkowy "KALINA" w Pogorzelicy nad morzem: www.kalina.com.pl

Zakwaterowanie i noclegi: Pokoje 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami. Bezprzewodowy internet wi-fi.

Wyżywienie: Całodzienne - 3 posiłki dziennie począwszy od obiadokolacji 09.07.21r. (piątek) do śniadania 18.07.21r. (niedziela), śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad serwowany. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Kadra: Doświadczeni trenerzy, instruktorzy i wychowawcy/nauczyciele z wieloletnim stażem, m.in.:
Shihan Rafał Majda 5 dan - Kierownik obozu, Tel. 602 186 770, Sensei: Katarzyna Majda 2 dan, Tel. 697 980 512, Wojciech Piątas 2 dan (OYAMA Norway), Michał Popczyński 1 dan, Tel. 505 919 924, Jakub Majda, Tel. 660 575 252 a także inni wychowawcy. Ilość kadry jest dostosowana do ilości uczestników i zgodna z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Przejazd (zorganizowany autokarem klasy turystycznej lub własny):
1. Wyjazd uczestników obozu z parkingu miejskiego obok Hotelu Mercure, naprzeciwko starego cmentarza przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze dnia 09.07.2021r. (piątek) o godz. 8.30. Zbiórka ok. godz. 8.00.
2. Powrót z obozu dnia 18.07.2021r. (niedziela). Wyjazd autokaru z ośrodka po śniadaniu ok. godz. 9.00 - 10.00. W Jeleniej Górze ok. 17.00 - 18.00 (parking przy ulicy Sudeckiej).
3. Własnym transportem. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd. Należy stawić się w ośrodku w godzinach przyjazdu autokaru i kontaktować z kierownikiem obozu.

Baza:
Ośrodek Wypoczynkowy "KALINA" nad morzem, w miejscowości Pogorzelica - profesjonalna sala gimnastyczna do treningów, mata, boiska, miejsce na ogniska/grilla, ping - pong, piłkarzyki, itp., sala tv, świetlica, dostęp do internetu, animacje, dyskoteki i inne.

Program: Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Treningi 1 - 3 razy dziennie w zależności od grup, zajęcia w terenie i w sali gimnastycznej. Treningi odbywać się będą w grupach wg poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Oprócz tego gry, zabawy i wycieczki.

Zapisy: Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości: 700 zł - na konto klubu lub gotówką na ręce instruktora. Na tej podstawie chętna osoba zostaje wpisana na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce - ZAPISY bez wpłaty zaliczki są nieważne. Następnie Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu, którą należy dokładnie wypełnić a następnie zwrócić na najbliższych zajęciach.
Zapisy prowadzone są do dnia 31.03.2021r. lub do wyczerpania miejsc - prosimy o wcześniejszy kontakt celem uzyskania informacji czy są wolne miejsca. Do w/w terminu możemy dokonać korekty zarezerwowanych w ośrodku miejsc w zależności od przebiegu zapisów. Osobom zapisanym po tym terminie nie gwarantujemy miejsca na obozie! Ostatnią ratę (pomniejszoną o ewentualny koszt transportu 100 zł./os. lub zniżki rodzinne) w wysokości 1050 zł. należy wpłacić do 20.05.2021r.

Koszt obozu: 1750 zł. - płatne w dwóch ratach (możliwa płatność w 3 ratach) lub jednorazowo.
Prosimy uwzględnić dodatkowo 50-100 zł. na tzw. "nadprogramowe" wydatki.
Pieniądze kieszonkowe oraz dodatkowe na wycieczki, narty i inne atrakcje dla dzieci można zdeponować u instruktorów/wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach 10-20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcy.
W cenie obozu: transport autokarami klasy turystycznej w obie strony, pobyt, opieka pedagogiczna, opieka medyczna - pielęgniarka na miejscu, lekarz na telefon (podstawowe lekarstwa), ratownicy WOPR na plaży, wyżywienie 3 x dziennie, treningi 1- 3 x dziennie: szkolenie OYAMA KARATE, zajęcia fakultatywne (gry, zabawy, fitness, wycieczki), ubezpieczenie NNW, opłaty klimatyczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszyscy uczestnicy obozu otrzymają także klubowe czapki z daszkiem.
ZNIŻKI ! Wzorem lat ubiegłych stosuje się tzw. "Zniżkę Rodzinną". Jeśli jadą 2 osoby z rodziny koszt obozu jest mniejszy o 50 zł. od każdej osoby. W przypadku 3 osób odejmujemy po 100 zł od każdej osoby.
Przy wyjeździe rodzin 4-5 osobowych cena ustalana jest indywidualnie. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd w wysokości 100 zł./osobę.
Jak co roku zapraszamy osoby NIE TRENUJĄCE w naszym klubie oraz rodziny do uczestnictwa w obozie!

Uwaga! Prosimy potraktować wszystkie wymienione terminy jako ostateczne.
Liczba miejsc jest ściśle określona.


Ważne informacje:

1. Organizator: Jeleniogórski Klub Oyama, 58-500 Jelenia Góra, ul. Okrężna 56, KRS 0000050772; NIP 611-21-49-271, REGON 230179340, Kierownik obozu - Rafał Majda, tel. 602 186 770
Konto: ING Bank Śląski nr 47 1050 1751 1000 0022 9101 2751.
2. Klub nie jest płatnikiem podatku VAT.
3. Obóz jest zarejestrowany w Kuratorium Oświaty i ubezpieczony, wszyscy instruktorzy i/lub wychowawcy posiadają państwowe uprawnienia oraz wyższe wykształcenie pedagogiczne.
4. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenie i rachunki.
5. Telefony komórkowe najmłodszych uczestników obozu zgodnie z pkt. 20 regulaminu będą przechowywane u instruktorów/wychowawców. Korzystanie z nich będzie ustalone w dniu przyjazdu na obóz. Kontakt z Kadrą i Kierownikiem obozu pod podanymi numerami telefonów poszczególnych instruktorów/wychowawców.
6. Pieniądze kieszonkowe oraz dodatkowe na wycieczki i inne atrakcje dla dzieci można zdeponować u instruktorów/wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach 10-20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcy.
7. Za zagubione lub utracone przedmioty Organizator nie odpowiada.
8. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak spędzaliśmy czas i trenowaliśmy na wcześniejszych OBOZACH - przeczytaj relację i obejrzyj zdjęcia/filmy na stronie klubu: www.oyama.com.pl.
9. Spotkanie organizacyjne i omówienie szczegółów obozu dla zainteresowanych osób odbędzie się w czerwcu 2021r. podczas ostatniej (trzeciej) sesji egzaminacyjnej w klubie.
10. Prosimy zabrać ze sobą: wodę i prowiant na drogę (proszę ograniczyć lub najlepiej nie dawać dzieciom słodkich napojów gazowanych), kimono (karate-gi), kompletu osobistych ochraniaczy, tonf (kto posiada), stroju sportowego, butów do biegania, kilku koszulek do treningu, dresy, ciepłą bluzę, ortalion przeciwdeszczowy, slipki/strój kąpielowy, klapki, przybory toaletowe, ręcznik/i, itp.
11. Prosimy o pozostawienie w domu:
biżuterii, telefonów komórkowych, tabletów, innego sprzętu elektronicznego oraz wartościowych rzeczy, za które organizator nie bierze odpowiedzialności.

W czasie tegorocznego obozu będzie realizowany różnorodny program, m.in.:

1. Zajęcia/treningi Oyama Karate, Fitness, Kick Boxing: 1 - 3 razy dziennie, nauka nowego materiału (kihon, kata, kumite), formy zabawowe dla dzieci, treningi w terenie oraz w profesjonalnej sali gimnastycznej. Podział na grupy wiekowe. Dla młodzieży i dorosłych dodatkowe treningi wysokich Kata i elementów walki.
2. Zabawy, gry, mecze i zawody sprawnościowe.
3. Zajęcia integracyjne wśród obozowiczów.
4. Wycieczki.
5. Dyskoteki.
6. Kąpiele morskie, plażowanie.
7. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
8. Inne...np. trening nocny ;-)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - TRENUJ, BAW SIĘ i ODPOCZYWAJ RAZEM Z NAMI ! OSU!

Shihan Rafał Majda wraz z kadrą instruktorską.

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan