KOMUNIKAT JKO z dnia 22.03.2021r.

KOMUNIKAT JKO z dnia 22.03.2021r.

opublikowano 2021-03-22 o godzinie 13:42

Szanowni Państwo!

Zgodnie z decyzją Rządu RP od najbliższego poniedziałku klasy I-III Szkół Podstawowych przechodzą na tryb nauczania zdalnego do dnia 09.04.2021r. Nasz klub jako posiadający licencje związków sportowych (między innymi Polskiego Związku Karate i Polskiego Związku Kickboxingu) nie jest objęty zakazem działalności, dlatego w dalszym ciągu prowadzimy zajęcia.
Informujemy, iż od dnia 22.03 (poniedziałek) treningi odbywają się wg normalnego grafiku we wszystkich Naszych grupach i szkołach.

1. UWAGA! Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach związanych z pandemią. Prosimy pamiętać o zasadach i wytycznych w szkołach (sekcjach). W zdecydowanej większości placówek rodzice nie mogą wchodzić na teren szkoły i przebywać w nich w trakcie trwania zajęć, dlatego sugerujemy aby uczestnicy zajęć byli już przebrani w kimona. W częściach wspólnych obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk przed wejściem, itp. Prosimy o zastosowanie się do w/w dla naszego wspólnego dobra.
⬇️⬇️⬇️
*Pozostań w domu jeżeli zauważysz u siebie objawy choroby.
*Przed wejściem na salę zdezynfekuj dłonie. Płyn do dezynfekcji znajduje się przy drzwiach.
*Noś maseczkę.
*Przestrzegaj zasad sanitarno-epidemiologicznych obowiązujących na terenie obiektów sportowych i szkół.

2. Egzamin na stopnie kyu, 27.03.2021r.
Egzamin na stopnie kyu (tylko dla dzieci z białymi i niebieskimi pasami do max. 2 belek na niebieskim) odbędzie się wg planu i wcześniejszych informacji.
Sobota, 27.03.21', Dojo Hufiec, godzina 11.00. Osoby, które nie zapisały się na egzamin prosimy o dokonanie rejestracji i opłat już na miejscu przed egzaminem.

3. Przerwa świąteczna:

Nie ma treningów w dniach 02 - 06.04 b.r., tj. w piątek, poniedziałek i wtorek (02, 05 i 06.04.2021'). Sekcje Lubomierz, Piechowice i Leśna - wg ustaleń z instruktorami prowadzącycmi.

4. XXIV Letni Obóz JKO:
Zapisy na XXIV Letni Obóz JKO prowadzimy do końca marca, na chwilę obecną zostało ostatnie 10 miejsc - zapraszamy!
Prosimy osoby, które jeszcze nie wpłaciły pierwszej wpłaty o jej uzupełnienie i pilny zwrot kart obozowych.

Ze sportowym pozdrowieniem, OSU!

• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan