Obozy sportowe Jeleniogórskiego Klubu OYAMA

Obozy sportowe Jeleniogórskiego Klubu OYAMA

opublikowano 2013-02-26 o godzinie 18:56

Znane są już daty obozów w sezonie 2020/2021 !

* W trakcie ferii zimowych 2021' kolejny "Zimowy Obóz JK OYAMA i Przyjaciele" (KARATE & NARTY) odbędzie się w terminie 17-23.01.2021r. w luksusowym hotelu Grandstasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.

* W czasie letnich wakacji 2021' - XXIV Letni Obóz "JKO i Przyjaciele" odbędzie się w Pogorzelicy nad morzem w terminie 09-18.07.2021'.

Kilka słów o naszych obozach...

Od ponad 20 lat organizujemy letni i zimowy wypoczynek dla każdego kto chce poznać lub pogłębiać swoją wiedzę na temat Oyama Karate, Kick Boxingu, Fitnessu z elementami sportów walki czy innych sztuk/sportów walki...lub po prostu wypocząć, dobrze się przy tym bawiąc i poznając nowych przyjaciół. Morze, jeziora czy góry - nie ma to dla Nas większego znaczenia ponieważ zawsze stawiamy na sprawdzone ośrodki zapewniające świetne warunki pobytowe, noclegowe, odpowiednie wyżywienie i bazę do treningu oraz oczywiście do udanego wypoczynku. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do organizowania takich wyjazdów, sprawdzoną, doświadczoną i wykwalifikowaną Kadrę. Nasi instruktorzy i wychowawcy to pedagodzy z wieloletnim stażem i doświadczeniem, nauczyciele wychowania fizycznego, mistrzowie w swoich dyscyplinach...

Za potwierdzenie tychże słów niech posłuży poniższy filmik oraz zamieszczone zdjęcia...ale przede wszystkim opinie osób, które z Nami wyjeżdżają rokrocznie na nasze obozy.

Zapraszamy do uczestnictwa również osoby nie trenujące w naszym klubie, kolegów, koleżanki, przyjaciół i rodziny osób trenujących.

Do zobaczenia na Naszych obozach... OSU!• Sponsorzy i Partnerzy Klubu
• Miejsce na Twoją reklamę
zadzwoń
+48 602 186 770
i dowiedz się więcej.
Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo. Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska Józef Piłsudski
Studiowanie karate jest jak wspinanie się na wysoką górę. Życie również przypomina wspinaczkę. Ważne jest żeby wytrwale próbować dotrzeć na sam szczyt. Kiedy już się go osiągnie można wiele dostrzec i zrozumieć. Stojąc u podnóża góry można tylko podziwiać jej szczyt. Shigeru Oyama 10 dan