4 luty

XXVII Letni Obóz JKO i Przyjaciele – ZAPISY wystartowały!

W imieniu swoim i wszystkich instruktorów JKO serdecznie ZAPRASZAMY do udziału w XXVII Letnim Obozie Naszego Klubu ;-)

Oficjalne ZAPISY właśnie wystartowały, szczegóły poniżej oraz u instruktorów prowadzących (ulotki i foldery) i w korespondencji mailowej.

Miejsce:  Ośrodek Wypoczynkowy „STASINDA” o bardzo wysokim standardzie w Bukowinie Tatrzańskiej: www.stasinda.pl (www.grandstasinda.pl)

Termin: 12-21.07.2024r.

Ilość miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY do udziału klubowiczów (dzieci, młodzież, dorosłych) a także całe rodziny oraz osoby nie trenujące na co dzień w Naszym klubie!

ZAPISY zgodnie z informacją i kolejnością zgłoszeń.

Serdecznie zapraszam, Shihan Rafał Majda.

INFORMACJE:

Zakwaterowanie i noclegi:  Pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe o wysokim standardzie – w każdym pokoju łazienka, TV,  bezprzewodowy internet  wi-fi.

Wyżywienie:   Całodzienne – 3  posiłki dziennie począwszy od obiadokolacji 12.07.2024r. (piątek) do śniadania 21.07.2024r. (niedziela). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu (bufetu), obiady serwowane – bardzo bogaty wybór jedzenia. Suchy prowiant na drogę powrotną. Napoje takie jak kawa czy herbata (tzw. serwis kawowy) dostępne bez ograniczeń 24h/dobę.

Kadra: Doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy, instruktorzy oraz wychowawcy/nauczyciele JKO z wieloletnim stażem. Kierownik obozu: mgr Rafał Majda, tel. 602 186 770.

Ilość kadry jest dostosowana do ilości uczestników i zgodna z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Przejazd (zorganizowany autokarem klasy turystycznej lub własny):

 1. Wyjazd uczestników obozu z parkingu miejskiego obok Hotelu Mercure, naprzeciwko starego cmentarza przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze dnia 12.07.2024r. (piątek) o godz. 9.00. Zbiórka         o godz. 8.45.
 2. Powrót z obozu dnia 21.07.2024r. (niedziela). Wyjazd autokaru z ośrodka po śniadaniu ok. godz. 9.30. W Jeleniej Górze ok. godz. 18.00 (parking przy ulicy Sudeckiej). Informacje będą podawane na Facebooku JKO.
 3. Własnym transportem. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd. Należy stawić się w ośrodku w godzinach przyjazdu autokaru i kontaktować z kierownikiem obozu. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd (obniżają koszt wyjazdu o 150 zł./os).

Baza:  Bardzo komfortowy Ośrodek Wypoczynkowy STASINDA w Tatrach – w Bukowinie Tatrzańskiej, 14 km od Zakopanego, 10 km od Łysej Polany, sale gimnastyczne (w tym z lustrami i matą), boiska, kręgielnia, squash, kryty basen, sauny i jacuzzi , miejsce na ogniska, sale gier (ping – pong, piłkarzyki, cymbergaj), komputery z dostępem do internetu, pokój zabaw dla dzieci, dyskoteka i wiele innych.

Program:  Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Treningi 1 – 3 razy dziennie w zależności od grup, zajęcia w terenie i w salach gimnastycznych. Treningi odbywać się będą w grupach wg poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Oprócz tego gry, zabawy i wycieczki (wg ustaleń Organizatora, np. Zakopane, Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna, Rusinowa Polana lub inne). Korzystanie z basenu, sauny i jacuzzi w ośrodku.

Zapisy:   Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) na konto klubu lub gotówką na ręce instruktora. Na tej podstawie chętna osoba  zostaje wpisana na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce – ZAPISY bez wpłaty zaliczki są nieważne. Następnie Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu + regulamin, które należy dokładnie wypełnić a następnie zwrócić na najbliższych zajęciach.

Zapisy prowadzone są do dnia 10.03.2024r. (!) lub do wyczerpania miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Koszt obozu: 2.580 zł. (płatne w 4 ratach)

Zaliczka (I rata) będąca również kwotą gwarancyjną w wysokości 650 zł. płatna jest przy ZAPISIE.

II rata w kwocie 650 zł. płatna jest do dnia 10.04.2024r. III rata w kwocie 650 zł. płatna jest do dnia 10.05.2024r. Ostatnią IV ratę (pomniejszoną o ewentualny koszt transportu 150 zł./os. i/lub zniżki rodzinne) należy wpłacić najpóźniej do 10.06.2024r.

Prosimy uwzględnić dodatkowo kwotę „x” (wg uznania) na tzw. „kieszonkowe” w trakcie pobytu oraz na czas dojazdu/powrotu (np. MC-Donald, itp.) + około 150 zł. na wydatki dodatkowe, takie jak wycieczki lub wyjazd/wyjazdy dodatkowe np. do aquaparku. Pieniądze kieszonkowe + na atrakcje dodatkowe można zdeponować u instruktorów/wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach po 10, 20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcom.

W cenie obozu: transport autokarem/autokarami klasy turystycznej w obie strony, pobyt, opieka pedagogiczna, opieka medyczna (lekarz na telefon), podstawowe lekarstwa, wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek, treningi 1-3 x dziennie: szkolenie Oyama Karate/CrossFitness, korzystanie z basenu, saun i jacuzzi w ośrodku, zajęcia fakultatywne (gry, zabawy, wycieczki), ubezpieczenie NNW, opłaty klimatyczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, itp. Wszyscy uczestnicy obozu otrzymają także klubowe czapki z daszkiem i/lub koszulki obozowe.

Płatne dodatkowo: Kręgielnia, Squash, Siłownia, Aquapark, itp.

ZNIŻKI !  Wzorem lat ubiegłych stosuje się tzw. „Zniżkę Rodzinną”. Jeśli jadą 2 osoby z rodziny koszt obozu jest mniejszy o 50 zł. od każdej osoby, w przypadku wyjazdu 3 osób upust wynosi 100 zł./os. W przypadku wyjazdu rodzin 4-5 osobowych cena ustalana jest indywidualnie. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd w wysokości 150 zł./osobę. Należy ją odliczyć od ostatniej wpłaty.

Ważne informacje:

Organizator: Jeleniogórski Klub Oyama, 58-500 Jelenia Góra, ul. Okrężna 56, KRS 0000050772, NIP 611-21-49-271,  REGON 230179340.

Kierownik obozu – Rafał Majda, tel. 602 186 770

Konto JKO: ING Bank Śląski nr  47 1050 1751 1000 0022 9101 2751.

 1. Klub nie jest płatnikiem podatku VAT.
 2. Obóz jest zarejestrowany w Kuratorium Oświaty i ubezpieczony, wszyscy instruktorzy i/lub wychowawcy posiadają odpowiednie kwalifikacje i wykształcenie.
 3. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenie i rachunki.
 4. Telefony komórkowe najmłodszych uczestników obozu zgodnie z pkt. 20 regulaminu będą przechowywane u instruktorów/wychowawców. Korzystanie z nich będzie ustalone w dniu przyjazdu na obóz. Kontakt z Kadrą i Kierownikiem obozu pod podanymi numerami telefonów poszczególnych instruktorów/wychowawców.
 5. Pieniądze kieszonkowe dla dzieci można zdeponować u wychowawców. Odliczoną kwotę (najlepiej w banknotach 10 i 20 zł.) w podpisanej kopercie proszę przekazać w dniu wyjazdu kierownikowi lub wychowawcom.
 6. Za zagubione lub utracone przedmioty Organizator nie odpowiada.
 7. Spotkanie organizacyjne i omówienie szczegółów obozu dla zainteresowanych osób odbędzie się w dniu 22.06.2024r. (sobota) podczas ostatniej (trzeciej) sesji egzaminacyjnej w klubie.
 8. Prosimy zabrać ze sobą: wodę i prowiant na drogę (proszę ograniczyć lub najlepiej nie dawać dzieciom słodkich napojów gazowanych), kimono (karate-gi), spodenki i koszulki, komplet  osobistych ochraniaczy, tonfy (kto posiada), strój sportowy/dresy, buty do biegania i na wycieczki, kilka koszulek do treningu, ciepłą bluzę, ortalion przeciwdeszczowy, slipki/strój kąpielowy, klapki, przybory toaletowe, ręcznik/i, itp.
 9. Prosimy o pozostawienie w domu:
  biżuterii, tabletów, innego sprzętu elektronicznego oraz wartościowych rzeczy, za które organizator nie bierze odpowiedzialności.
SERDECZNIE  ZAPRASZAMY – TRENUJ, BAW SIĘ i ODPOCZYWAJ  RAZEM Z NAMI !