O klubie

Jeleniogórski Klub OYAMA (Rafał Majda Dojo) został założony przez obecnego lidera i głównego trenera Shihan Rafała Majdę 6 dan (Trenera II klasy). Powstał we wrześniu 1993 roku i do dnia dzisiejszego prowadzi nieprzerwanie swoją działalność szkoleniowo-sportowo-wychowawczą.

JKO jest członkiem i posiada licencję między innymi: Polskiego Związku Kickboxingu oraz OYAMA Polskiej Federacji Karate. Na co dzień współpracuje także z innymi organizacjami, klubami i związkami sportów walki…

W Jeleniogórskim Klubie OYAMA trenują zarówno osoby początkujące jak i osoby ze stażem treningowym sięgającym kilku lub kilkunastu lat (i więcej !) oraz zawodnicy biorący udział w zawodach sportowych. Zaczynają już najmłodsze roczniki – dzieci 5 letnie, ćwiczą także ich rodzice, którzy kiedyś trenowali lub mają po prostu ochotę coś zmienić w swoim życiu. Sporą grupę stanowi młodzież…w tym dziewczęta ;-). Zajęcia odbywają się w różnych częściach Jeleniej Góry: Centrum, Zabobrze i Cieplice oraz w sekcjach zamiejscowych, takich jak: Mysłakowice, Piechowice, Leśna/Smolnik, Lubomierz, Szklarska Poręba i Karpacz. Szkolenie prowadzone jest w dyscyplinach Karate Oyama (Kyokushin), Kickboxing oraz w sekcji CrossFitness – trening funkcjonalny z elementami sportów walki.