Obozy sportowe JK Oyama
Kilka słów o naszych obozach

HOT NEWS!

XXVII Letni Obóz JKO i Przyjaciele odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej w terminie 12-21.07.2024r.

Zawitamy jak w latach ubiegłych do bardzo dobrze Nam znanego z wysokiego standardu „OW Stasinda”, z basenem, salami, boiskami i wieloma innymi atrakcjami. OSU! Już dzisiaj zapraszamy!

 

Od ponad 25 lat organizujemy letni i zimowy wypoczynek dla każdego kto chce poznać lub pogłębiać swoją wiedzę na temat Karate Oyama, Kickboxingu czy CrossFitnessu z elementami sportów walki…lub po prostu wypocząć, dobrze się przy tym bawiąc i poznając nowych przyjaciół. Morze, jeziora czy góry – nie ma to dla Nas większego znaczenia ponieważ zawsze stawiamy na sprawdzone ośrodki zapewniające dogodne warunki pobytowe, noclegowe, odpowiednie wyżywienie i bazę do treningu oraz oczywiście do udanego wypoczynku. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do organizowania takich wyjazdów, sprawdzoną, doświadczoną i wykwalifikowaną Kadrę. Nasi instruktorzy i wychowawcy to pedagodzy z wieloletnim stażem i doświadczeniem, nauczyciele wychowania fizycznego, mistrzowie w swoich dyscyplinach…

Za potwierdzenie tych słów, niech posłużą zdjęcia, ale przede wszystkim opinie osób, które z Nami wyjeżdżają rokrocznie na nasze obozy.

Zapraszamy do uczestnictwa również osoby nie trenujące w naszym klubie, kolegów, koleżanki, przyjaciół i rodziny osób trenujących.

Zapraszamy na obozy!